Deniz Seki'ye Over kanser tanısı

 

Ünlü sanatçıya yumurtalık operasyonu yapıldı, patoloji sonuçları umutsuz

26.02.2015
Yazı Boyutu:  
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan cezaevinde bulunan, ancak yumurtalığındaki kist nedeniyle hafta başında hastaneye sevkedilen Deniz Seki’'ye over kanser tanısı konuldu. Seki'nin yumurlalıkları operasyonla temizlendi ve patalojik sonuçların ise umut verici olmadığı belirtildi.
 
Dün Deniz Seki’yi hastane odasında ziyaret eden basın danışmanı Özgür Aras ise ünlü şarkıcının patoloji sonuçlarıyla ilgili karamsar konuştu.
 
Basın danışmanı Özgür Aras ve şarkıcı demet akalın, dün savcılıktan aldıkları özel izin belgeleriyle Seki’nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki odasına girdi. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özgür Aras, over (yumurtalık) kanseri süphesine dikkati çekerek “Arkadaşımı moralsiz ve kötü gördüm. Sonuçta zor bir operasyon geçirdi.Ayağa bile kalkamıyor. Biraz ağlaştık,dertleştik, inşallah iyi olacak” diye konuştu. 
 
Basın danışmanı Özgür Aras ise Seki’nin pataloji sonuçlarıyla ilgili karamsar bir tablo çizdi. “Laboratuvar sonuçları henüz gelmedi, bekliyoruz.Ama kötü bir sonuç bekleniyor” diyen Aras, “Kanseri mi kastediyorsunuz?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Evet, kanser.”         

Üye OlÜye Girişi