e-tesettür AVM'leri geride bıraktı

 

Online tesettür sitesi üzerinden yapılan alışveriş AVM'leri geride bıraktı

29.04.2013
Yazı Boyutu:  

 

 
Teknoloji çağının getirdiklerine uygun olarak birçok alışkanlığımızın yanında alışveriş alışkanlığımız da değişiyor. AKP'nin 11 yıllık itidarında  tesettür giyim mağazalarının sayısının çığ gibi büyümesinin yanısıra online satış yapan tesettür siteleri ve bu sitelerin satış ciroları birçok alışveriş merkezinin satış cirosunu geçti.
 
Modern çağın getirilerinden yararlanıp zamandan tasarruf ederek tam aklımızdaki modeli bulmak artık çok kolay. Gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilen internetten alışveriş; bize istediğimiz renk, istediğimiz malzeme, istediğimiz fiyat gibi seçenekleri sunan oldukça değerli bir yöntem. Özellikle çalışan kesimin, ebeveynlerin ve şehir merkezlerinden uzakta yaşayanların tercih ettiği e-ticaret, kişilere sevdiklerine ayıracakları zamandan kısmak zorunda kalmadan ihtiyaçlarını karşılama imkanı tanıyor.
 
Her tür ihtiyaca yönelik web sitesinin bulunduğu internette tesettür giyim alanında ilk faaliyet gösteren adresin www.modanicom.  olduğu biliniyor. Buna son zamanlarda yenileri de eklense de satışları  modanisa''nın yanına bile yaklaşamıyor.
 
Bu alandaki boşluğu fark edip ihtiyaç sahiplerine evlerinden yaptığı alışverişi yine evlerine kadar teslim eden modanicom, bugün kazandığı farkındalık ile ayda 2 milyon tıklanma oranına ulaştı. Modanisa'nın her ay bir alışveriş merkezinden fazla sayıda ziyaretçi almasının arkasındaki en önemli nedenler, son moda ürünlerde çok fazla çeşide sahip olması, gönül rahatlığı ile alışveriş ilkesi ve satın alınan üründe ücretsiz değişim veya iade imkanı.
 
TÜRKİYE'DE EN ÜCRA KÖŞEYE DE GİDİYOR AMERİKAYA DA 
 
Modanicom CEO'su Sami Güzel: ""Dünya artık küçük bir köy" söylemi boşa değil. İnternet sayesinde arzu ettiğimiz an kilometrelerce uzaktaki yakınımızı da görebiliyoruz, dünyanın öbür ucunda üretilmiş bir ürünü de satın alabiliyoruz. Modanicom da bu rahatlığı yaşatan en önemli adreslerden. Çoğunluğun Müslüman olduğu ülkemizde dini inançlarımızın gereklerini yerine getirirken son modaya da uygun giyinebilmek için sadece internete girmek yetiyor. Tüm Türkiye'de faaliyet gösteren modanicom, ülkenin neresinden sipariş verirseniz verin ürünlerinizi evinize kadar getiriyor. Avrupa'da yaşayan Müslümanların özellikle takip ettiği modanicom, dünyanın öbür ucuna Amerika'ya kadar gönderim yaparak buradaki Müslümanların da ihtiyaçlarını karşılayan isim." (retailnews)
 
 
 
 

Yorumlar

aliye

22.05.2013
üyelik

Üye OlÜye Girişi