Emine Bulut'un annesi kızını öldüren Fedai'nin cezaevinde infazını istedi

 

Cinayet anı görüntülerini çekenler tepkisini dile getiren Emine Bulut'un annesi, kızını öldüren eski kocası Fedai Bulut için "Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah" dedi.

25.08.2019
Yazı Boyutu:  
Kırıkkale'de eski kocası tarafından 10 yaşındaki çocuğunun yanında vahşice katledilen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, "10 yaşında ki çocuk; bunlar çekim yapıyor anneanne diyor. Onlar çekim yapıyor, ben ambulans çağırın diyorum" dedi.

Emine Bulut'un annesi olay anı görüntüsünü çekenlere tepki gösterdi. Bulut, "Anneanne diyor 'onlar çekim yapıyor' ben ambulans çağırın diyorum." dedi.

Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan anne Fadime Bulut, "Bu çekimi yapıyor eli tutuyor da o çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Oradakiler hiçbir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onlarında anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. Ambulans arayın diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor. Anneanne diyor 'onlar çekim yapıyor' diyor. Ben diyorum ambulans arayın. Bekir'in telefon eline geçmiş teyzesini aramış" dedi.  (Türkiye)Üye OlÜye Girişi