Ensest ilişki yaşayan iki kardeş anne babasını öldürdü

 

Arjantin'de sevgili olan iki kardeş, işledikleri cinayetten sonra anne babasının cesedini köpeklere yedirdi

03.10.2015
Yazı Boyutu:  
Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Sevgili olan iki üvey kardeş, anne-babalarını öldürdükten sonra cesetlerini parçalayarak köpeklere yedirdi, geri kalanları ise yaktı

Dehşetengiz cinayet, Ricardo Klein ve Miryam Kowalczuk'un eylül ayında Buenos Aires yakınlarındaki Plair kentinde bulunan evlerinden kaybolmalarıyla ortaya çıktı. Bir akrabalarının ihbarı üzerine eve giden polis, terastaki çöp sepetinde bir kadına ait leğen kemiği buldu. Ardından çöplüğe götürülen çöp torbaları incelemeye alındı. 

İngiliz Independent gazetesinin haberine göre; cinayeti işleyen Leandro Acosta (25) ile Karen Klein (22), anne-babaları aynı eve taşınınca birlikte olmaya başladı.

Arjantin'de yayınlanan haftalık Perfil gazetesine konuşan avukat Monica Chirivin, Acosta'nın cinayeti kabul ettiğini açıkladı. Chirivin, kan donduran olayla ilgili müvekkilinin bir itirafını da dillendirdi: "Bana cesetlerin bir parçasını yediğini söyledi."

Avukatın anlatımlarına göre; kronik bağırsak ve ciddi zihinsel sorunları olan Acosta, bu cinayetleri 11 yaşındaki ikiz kardeşlerini üvey babası Ricardo Klein'in şiddetinden kurtarmak için işledi. 

"SADECE TALİMATLARI UYGULADIM"

Karen Klein polise verdiği ifadede, üvey kardeşi olan sevgilisi Leandro Acosta'nın, babası Ricardo Klein ile annesi Miryam Kowalczuk'u ikiz kardeşleri evde yokken vurduğunu söyledi. Cesetleri parçalara ayırdıklarını da itiraf eden Klein, bazı parçaları köpeklere attıklarını, kalanları ise yaktıklarını ifade etti. Cinayete karışmadığını savunan Klein, Acosta'nın olay yerini temizleme yönündeki talimatlarını uyguladığını da sözlerine ekledi. 

Haberde Acosta ve Klein'in gözetim altında tutulduğu belirtildi.

Yorumlar

busseka

06.10.2015
haberin başlığı çok medyatik. editörün gözünden kaçtığını umuyorum. cinayetin cinsel yönelimlerle alakası olmamasına rağmen bu vurguyla verilmesi? eleştirilemeyecek kadar kötü bir durum.

Adile

04.10.2015
Bir iliskinin ensest olabilmesi icin iliskiyi yasayanlarin arasindan kan bagi olmasi gerekir. Yani uvey kardeslerin arasindaki iliski ensest olamaz.

Üye OlÜye Girişi