Erdoğan: Kanal İstanbul'u inadına yapacağız

 

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Kanal İstanbul' ile ilgili açıklamalarda bulundu: İnadına yapacağız

24.02.2021
Yazı Boyutu:  
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, "Engellemeye çalışıyorlar ya, Kanal İstanbul projemizin etüt kapsamında yer alan tüm teknik çalışmalar tamamlandı, diğer adımlar için de gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Onlara rağmen Kanal İstanbul'u yapacağız, inadına yapacağız" ifadelerini kullandı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan, ''Bu CHP'lilerden bu tür şeyleri dinlediniz mi? Bunların kitabında hizmet var mı? Biz bu millete hizmetkâr olmaya geldik, efendi olmaya değil. Şimdi beğenmiyorlar ya, engellemeye çalışıyorlar ya Kanalistanbul projemizin etüt kapsamında yer alan tüm teknik çalışmalar tamamlandı. Onlara rağmen Kanalistanbul'u da yapacağız. İnadına yapacağız. Kanalistanbul'la İstanbul nasıl güzelleşecek, İstanbul nasıl bir başka şehir olacak bunu da görecekler. Buna da alışacaklar''' ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''HATALARIMIZ DA OLMUŞTUR''

Erdoğan, ''Hizmet mücadelesinde elbette eksiklerimiz olmuştur, belki hatalarımız da olmuştur. Hiç kimse merak etmesin, hepsi de giderilir, tamamlanır. Önemli olan ülke ve millete hizmet heyecanını, iradesini güçlendirerek sürdürmektir'' dedi.


Üye OlÜye Girişi