Eşine el kaldıran koca  kendini engelleyen doktoru öldürdü

 

Samsun'da hastane koridorunda eski eşiyle tartışan Yusuf D., tartışma arasına giren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir'i çeşitli yerlerinden bıçaklayıp öldürdü

19.11.2015
Yazı Boyutu:  
Samsun'da hastane koridorunda eski eşiyle tartışan Yusuf D., tartışma arasına giren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir'i çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra, kendini 5'inci kattan attı. Doktor yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı, saldırgan ise ağır yaralı.

Olay bugün Samsun'un İlkadım İlçesi İstiklal Caddesi'nde meydana geldi. Özel Anadolu Hastanesi Çiftlik Şubesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aynur Dağdemir'in sekreteri olan Şeyda A.'nın yanına gelen eski eşi Yusuf D., konuşmak istedi. Şeyda A. ile Yusuf D. hastanenin 5'nci katındaki koridorda tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Dr. Aynur Dağdemir araya girmek istedi. Bu sırada Yusuf D. üzerinde bulunan bıçakla Dr. Dağdemir'i  kalbinden ve çeşitli yerlerinden  bıçakladıktan sonra 5'nci kattaki pencereden kendini attı.

Çeşitli yerlerinden yaralanan Dr. Dağdemir, hastanede ameliyata alındı. Dağdemir, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Beton zemine düşerek ağır yaralanan Yusuf D. ise hastanede yapılan müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Ağır yaralanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Aynur Dağdemir, yapılan tüm müdahaye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Doktorun ölüm haberi hastane personelini, yakınlarını yasa boğdu. Doktoru bıçakladıktan sonra kendini hastanenin 5'nci katından aşağıya atarak ağır yaralanan Yusuf Demirbaş'ta kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde öldü.
 
Hastanede olayın ardından geniş güvenlik önlemi alınırken, hastane personeli uzun süre olayın şokunu yaşadı.

(CNNTürk)

Yorumlar

Mine

21.11.2015
Bu hastanenin güvenlik personeli ya da şirketi sorgulanmali. Bu kadar kolay mı insan öldürmek?

Üye OlÜye Girişi