Eski eşe kafede yeni yıl dayağı

 

Yeniyılın ilk gününde kafede buluştuğu eski eşini kıyasıya döven adamı polis arıyor

01.01.2013
Yazı Boyutu:  

 

 
Manisa'da, daha önce boşanan ve yeni yılın ilk günü bir kafede buluşan T.Ç., tartışmaya başladığı eski eşi K.A.'yı öldüresiye dövdü. Talihsiz kadının imdadına çevredekiler yetişirken, olay anı işyerinin güvenlik kamerası tarafından da görüntülendi.
 
 
 Olay, kent merkezindeki İbrahim Gökçen Bulvarı'nda bulunan bir kafede dün meydana geldi. Bir süre önce boşanan T.Ç. ile eski eşi K.A., konuşmak için kafede bir araya geldi.
 
Konuşmanın tartışmaya dönüşmesi üzerine öfkesine hakim olamayan T.Ç., eski eşini öldüresiye dövdü. Kafede bulunan diğer müşterilerle çalışanlar araya girmeye çalışsa da T.Ç., eski eşi K.A.'yı saçlarından sürükleyip tekmeledi.
 
Güçlükle sakinleştirilen T.Ç., elini kolunu sallaya sallaya mekandan ayrılırken, talihsiz kadın için sağlık ekibine haber verildi. Eski kocasının darbeleriyle yaralanan K.A., ambulansla Manisa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
 
K.A., tedavisinin tamamlanmasının ardından polis merkezine giderek T.Ç. hakkında şikayette bulundu. İşyerinin güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıyan olayın ardından soruşturma başlatan polis, dayakçı eski kocayı bulmaya çalışıyor.(DHA)
 
 

Üye OlÜye Girişi