Ev işçisi kadına esrarlı sigara içirip tecavüz etti

 

Eve temizliğe gelen kadına esrarlı sigara verip tecavüz eden adam 12 yıla mahkum oldu

9.05.2015
Yazı Boyutu:  
 
 
Eve temizliğe gelen kadına esrarlı sigara verip tecavüz eden adam12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı
 
 
Samsun’da eve temizliğe gelen 33 yaşındaki D.K. adlı kadına esrarlı sigara içirdikten sonra tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu olarak yargılanan 42 yaşındaki İbrahim Y., 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 
Olay 2013 yılı Haziran ayında Atakum İlçesi Güzelyalı Mahallesi’nde meydana geldi.
 
İddiaya göre bir temizlik firmasında çalışan D.K. adlı kadın, İbrahim Y.’nin işyerine temizliği gittikten sonra çağırılması üzerine bu kez şüphelinin evini temizliğe gitti.
 
Şüpheli evde yanlızken genç kadın temizliğe başladı. Bir süre sonra eve sipariş edilen yemeğin ardından esrarlı sigara içen İbrahim Y., temizlikçi kadına da içirdi.
 
Sigarayı içtikten sonra bayılan kadına tecavüz etti. D.K. kendine geldikten sonra çıplak vaziyette yerde sırt üstü yattığını ve şüphelinin kendisine tecavüz ettiğini anlayınca, evden çıkıp polise gitti.
 
Şikayet üzerine yakalanıp tutuklanan İbrahim Y., bugün 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından cinsel saldırı, alıkoyma suçlarından son kez hakim karşısına çıktı. Sanık mahkeme heyetine verdiği ifadesinde, "Ben bu suçu işlemedim. Beraatimi istiyorum" dedi. 
 
Sanık ifadesinin ardından kararı açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanığı cinsel istismar ve alıkoyma suçlarından 12 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıp tutukluluk halinin devamına karar verdi. 
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi