Fatih Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na: Cesaretsiz Lider

 

FOX Ana haber spikeri Fatih Portakal, partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'andımız' konusuna hiç değinmemesini eleştirerek Kılıçdaroğlu'nu "Cesaretsiz Lider" olarak tanımladı.

23.10.2018
Yazı Boyutu:  
FOX Ana haber spikeri Fatih Portakal, partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Andımız' konusuna hiç değinmemesini sert bir dille eleştirdi.


Türkiye'nin yoğun gündeminde önce MHP Lideri Bahçeli konuştu. Devamında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan da Bahçeli gibi Cemal Kaşıkçı, af konusu, andımız ve ittifak meselesine değinirken Türkiye'nin gündeminin belirleyen konularda karşılıklı atışmalar yaşandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu da gündemin önemli konularından bahsetti ancak 'andımız' detayına girmedi. FOX Ana haber spikeri Fatih Portakal ise 'andımız' konusundan hiç bahsetmeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert bir dille eleştirdi.''CESARETSİZ LİDER''

Fatih Portakal, resmi Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı; ''Meclis’te CHP Lideri konuşuyor flaş olarak verebilecek henüz daha etkili cümlesi yok. CHP’de bu konuşma metinlerini kim hazırlıyor? “Andımız” meselesine girme cesareti gösteremeyen bir ana muhalefet lideri var TR’de. CHP liderinin gerekçesi ne olabilir ki acaba? Olsa olsa oy kaygısı ve esas olan cesaretsizlik.''  (İnternet Haber)


Üye OlÜye Girişi