Gazeteci Küçükkaya: ByLock iddiamın arkasındayım

 

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya, "Bakan Kaya'nın eşinin de telefonunda byLock bulunan işadamları listesinde yer aldığı iddiasının arkasında ve takipçisi olduğunu yineledi.

17.10.2017
Yazı Boyutu:  
İsmail Küçükkaya bu sabah FOX TV'deki Çalar saat programında  byLock kullanan işadamları listesinde eşinin de adının yer aldığının iddia ettiği Aile ve Sosyal politikalar bakanı Kaya'dan boşanmayla ilgili sözleriyle özel hayata girdiği için özür dileyen Gazeteci İsmail Küçükkaya, "haberimin arkasındayım ve takipçisiyim" dedi.

Bu sabah FOX TV'deki Çalar Saat programında Aile Bakanı Kaya'nın eşinin cep telefonunda byLock bulunan işadamları listesinde adırı bizzat gördüğünü yineleyen küçükkaya, "26 yıllık gazeteciyim. iddiamın arkasındayım.Ancak Sayın bakandan boşanma ile ilgili sözlerimden dolayı, özel hayatına girdiğim için özü dilerim. Sayın Bakanın eşinin adının byLock bulundurdukları gerekçesiyle haklarında soruşturma yürütülen işadamları listesinde yer aldığı iddiamın arkasındayım ve takipçisiyim" diye konuştu"

BAKAN KAYA YALANLAMIŞTI

Bakan Betül Sayan Kaya yaptığı açıklamada haberin tamamen asılsız olduğunu ve iftiralara karşı hukuki işlem başlatılacağını açıkladı. Bakan Kaya, "Bazı basın organlarında eşim ve şahsım hakkında yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır. İftiralara karşı gerekli hukuki işlemi başlatıyorum" demişti.Üye OlÜye Girişi