Geçen hafta evi soyulan ünlü foto model boğularak öldürüldü

 

Playboy dergisinin eski ünlü modellerinden Christina Carlin-Kraft, evinde ölü bulundu. Polis, Carlin-Kraft'ın boğularak öldürüldüğünü açıkladı.

25.08.2018
Yazı Boyutu:  
Eski Playboy modeli Christina Carlin-Kraft, ABD’nin Philadelphia kentindeki evinde boğulmuş halde ölü bulundu. Polis, 36 yaşındaki eski modelin 22 Ağustos günü evinin giriş katındaki yatak odasında bulunduğunu açıkladı.

Philadelphia Inquirer dergisine göre ev, Carlin-Kraft’ın Wall Street’te bir bankacı olan dokuz yıllık erkek arkadaşına ait. Dergi, geçen cumartesi günü evde bir soygun yaşandığını, bunu polise bizzat Carlin-Kraft’ın haber verdiğini ve eski modelin çok sayıda mücevheri ile tasarım çantasının çalındığını yazdı. Habere göre, çalınan eşyaları bulan polis bu nedenle aynı eve gittiğinde Carlin-Kraft’ın ölü bedenini buldu.

Güvenlik kamerası kayıtlarında ise hem soygun hem de cinayet günü bir erkeğin eve girdiği görülüyor. Polis bu kişinin ismini şu an için gizli tutuyor.

Carlin-Kraft, Playboy dergisinin yanı sıra Vanity Fair ve Maxim Magazine dergileri ile Victoria’s Secret için modellik yapmıştı.

Üye OlÜye Girişi