Güvenlik korucusu akrabası genç kadını katletti

 

Elazığ Maden lçesinde güvenlik rkorucusu olarak görev yapan Sebahattin Öztürk, Tarsus'a giderek akrabası Leyla Öztürk'ü çalıştığı pastanede öldürdü.

26.11.2020
Yazı Boyutu:  
Mersin'in Tarsus ilçesinde Sebahattin Öztürk (31)  akrabası Leyla Öztürk'ü (22) çalıştığı pastanede tabancayla vurarak katlettikten sonra intihara kalkıştı. Sebahattin Öztürk, kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

Olay, ilçeye bağlı Anıt Mahallesi'nde meydana geldi. Elazığ'ın Maden ilçesinde güvenlik korucusu olan Sebahattin Öztürk, bir yakınının cenazesine katılmak üzere 4 gün önce Tarsus'a geldi. 

Sebahattin Öztürk, bu sabah da Leyla Öztürk ile konuşmak için genç kızın çalıştığı pastaneye gitti. Burada iki genç arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sebahattin Öztürk, yanında getirdiği tabancayı çekip, aynı zamanda akrabası olan Leyla Öztürk'e peş peşe ateş etti. Sebahattin Öztürk, ardından aynı silahla kendini öldürmek istedi .

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Leyla Öztürk'ün yaşamını yitirdiği belirlendi. Yaralanan Sabahattin Öztürk ise Tarsus Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

YAKINLARI SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Olayı haber alıp gelen gençlerin yakınları, gözyaşı döküp sinir krizleri geçirdi. Yapılan incelemenin ardından Leyla Öztürk'ün cenazesi de aynı hastanenin morguna kaldırıldı. (DHA)

Üye OlÜye Girişi