Güzelbahçe'de kadınlar 'tek ses yek yürek'

 

CHP İzmir İl Kadın Kolları'nın “7 ayda ilçeler projesi” Güzelbahçe'de start aldı.

29.03.2013
Yazı Boyutu:  

 

 
CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından başlatılan "7 ayda 7 bölge" projesi kapsamında İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı'nca “7 ayda ilçeler projesi” Güzelbahçe'de start aldı.
 
Amfi Tiyatro gerçekleştirilen toplantıya, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Özgün Utku,  CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Ednan Arslan ve partili kadınlar katıldı.
 
CHP Güzelbahçe Kadın Kolu Başkanı Belgin İpekoğlu,  İzmir İl Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu ile gönüllü katılımcılara “7 ayda Güzelbahçe” projesini tanıttı.  Kadın politikaları oluşturmayı amaçlayan '7 Ayda ilçeler projesi'nin  15 Ağustosa kadar devam edeceği belirtildi.  
 
 
Kadın Kolları Başkanı Belgin İpekoğlu, “Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çalışmalarımız boyunca ana vurgumuz eşit  temsil, eşit katılım talebimizi artırmak, kadının sesini çoğaltmak ve bu sesi paylaşmak. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu inancı ve güveni örgütlemek birincil görevimizdir. Ülkemizin her şeyden çok birliğe ve bütünlüğe, sevgiye ve saygıya ihtiyacı var. Daha mutlu daha huzurlu bir hayat için tek ses, tek güç, yek yürek olmaya ihtiyaç var. Bu güç Güzelbahçeli kadınlardan gelecek” dedi.  
 
 

Üye OlÜye Girişi