Hamile kadının karnındaki bebek çalındı

 

Bebek elbisesi satan 26 yaşındaki hamile anne saldırıya uğradı

19.03.2015
Yazı Boyutu:  

 

ABD'nin Colorado eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

ABD medyasında yer alan haberlere göre; Longmont şehrinde yaşayan yedi aylık hamile bir kadın, ilan sitesi 'Craiglist'te gördüğü bebek elbiselerini satın almak için bir eve gitti.

Söz konusu evde yaşayan 34 yaşındaki kadın, 26 yaşındaki kadının karnını kesip bebeğini aldı.

Karnı yarılan talihsiz kadın, polisten yardım istedi. Olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılıp hemen ameliyata alınan genç annenin hayati tehlikesinin bulunmadığı, bebeğinin ise öldüğü açıklandı.

AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYABİLİR

Polis şefi Jeff Satur, saldırganın bebekle gelip düşük yaptığını söylediği hastanede yakalandığını açıkladı.

Bu arada ilginç bir tesadüf daha yaşandı. Saldırgan, talihsiz kadınla aynı hastaneye aşağı yukarı aynı zamanlarda geldi.

Satur, olay yerine intikal ettiklerinde evin içindeki kadının yardım çağrılarını duyduklarını, eve girdiklerindeyse kurbanı dövülüp karnından bıçaklanmış bir halde yerde bulduklarını anlattı.

Hamile kadının yardım çağrısının ardından olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.

Mağdur ve şüphelinin birbirini tanımadığını açıklayan yetkilier, iki çocuğu olduğu iddia edilen saldırganın akli dengesinin yerinde olmayabileceğini belirtti.

Boulder Bölge Hapishanesi'ne gönderilen saldırgan, birinci dereceden cinayete teşebbüs ve ölümle sonuçlanan çocuk istismarı suçlarından yargılanacak.

Polisler, olay mahallinden otomobiliyle geçen bir adamı sorguluyor.

 

 


Üye OlÜye Girişi