Harç parasıyla kayboldu

 

Üniversiteye hazırlanan Elif ten haber yok

29.01.2010
Yazı Boyutu:  

Antalya nın Korkuteli İlçesi ne bağlı Küçükköy de ailesiyle birlikte oturan 17 28_egt_.jpgyaşındaki Elif Korucu, üniversite sınavı harcı yatırmaya gitti, bir daha dönmedi.

Korkuteli Meslek Lisesi Anasınıfı Öğretmenliği Bölümü nü geçen yıl bitiren Elif Korucu, geçen pazartesi günü üniversite sınav harcını bankaya yatırmak üzere Korkuteli ne gitti. Kızının akşam eve dönmemesi üzerine polis ve jandarmaya başvuran çiftçi Ramazan Korucu, kaçırılmış olabileceğini söyledi.

Ramazan Korucu, çevresinden gelen evlilik tekliflerini öğrenimi sürdürmek istediği için reddeden Elif in çok başarılı bir öğrenci olduğunu, eğitimini tamamlayıp öğretmen olmak istediğini belirtti. Korucu, “Kızım sürekli ‘Okuyup öğretmen olacağım, sonra da sizi yanıma alacağım. Sizlere rahat bir hayat yaşatacağım’ derdi. Hiç haber alamadık. Elif in hayatından endişe duyuyorum” diye konuştu.

Elif Korucu nun akrabaları ise iki yıl önce Fethiyeli M.A. adlı gencin Elif i ısrarla istediğini, reddedilmesine rağmen kızın peşini bırakmadığını ileri sürdü.


Üye OlÜye Girişi