Hastane koridorunda doğum!

 

Doğum yapacak karısını hastaneye kadar yetiştiren koca, karısı tam giriş kapısında yere yığılınca şok oldu

12.02.2010
Yazı Boyutu:  

32 yaşındaki anne adayı Caroline Meech, bebeği Alice in hastane 12_dunya_hastaneye_yetisti_koridorda_dogurdu..jpgkoridorundaki doğumunun her anının güvenlik kamerasınca kaydedildiğinin farkında değildi.

Bebeğin annesi Caroline, "Dönüp baktığımda kesinlikle planladığım gibi bir durum değildi, ama kesinlikle komik bir durumdu" açıklamasını yaptı.  "Ebeler benden kapıdan uzaklaşmamı istediler, çünkü her hareketimde otomatik kapı açılıyordu. Güvenlik kamerası kayıtlarını izlerken gülmekten kendimi alamadım diyen genç anne, hastane yönetiminin " doğum sırasındaki video görüntülerin biraz işlenmiş versiyonu elimizde. Sonuçta insanların görmesini istemediğim kimi görüntüleri eledik. Belki Alice 18 yaşına geldiğinde kendisine hediye edebiliriz" sözlerini iletti.

"Bebeğin geldiğini hissettiğimi Mike a söyledim, yoldayken suyumun geldiğini hissettim, ona hızlı sürmesini söyleyip, bacaklarımı çapraz tutmaya çalıştım"
"Hızla park yerine girdik, arabadan atladım doğumhanenin girişine kadar yetişebildim" şeklinde konuşan Caroline, sonuçta kendisi ve bebeğinin sağlıklı olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Hastane personeli, çifte video görüntülerinin bir kopyasını hediye olarak verdi.


Üye OlÜye Girişi