İBB'de koronavirüsten bir ölüm daha! Pozitif vaka sayısı 471'e yükseldi

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada belediyede Koronavirüs tespit edilen çalışan sayısının 471'e yükseldiğini aktardı.

14.04.2020
Yazı Boyutu:  
İBB Sözcüsü Murat Ongun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada belediyede Koronavirüs tespit edilen çalışan sayısının 471'e  yükseldiğini aktardı. Ongun, 35 yaşındaki Kadir Kaya'nın da hayatını kaybettiğini açıkladı. 

Murat Ongun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 471 çalışanda Koronavirüs tespit edildiğini aktardı. Kadir Kaya isimli İBB işçisinin de yaşamını yitirdiği bilgisini veren Ongun, baş sağlığı diledi.

İBB sözcüsünün Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde; 

"İBB bünyesinde Covid 19 testi pozitif çıkan çalışan sayımız 471'e yükselmiştir. İSTGÜVEN'de çalışan 35 yaşındaki Kadir Kaya'yı da ne yazık ki bugün kaybettik.

Kendisine Allah'tan rahmet, yakınları, sevenleri ve tüm çalışma arkadaşlarımıza başsağlığı dileriz."

İBB bünyesinde Covid 19 testi pozitif çıkan çalışan sayımız 471'e yükselmiştir. İSTGÜVEN'de çalışan 35 yaşındaki Kadir Kaya'yı da ne yazık ki bugün kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınları, sevenleri ve tüm çalışma arkadaşlarımıza başsağlığı dileriz.
Üye OlÜye Girişi