İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti!

 

Sanatçı İbrahim Erkal'ın tedavi gördüğü hastanede beyin ölümünün gerçekleştiği açıklandı

09.05.2017
Yazı Boyutu:  
İhlas Haber Ajansı ve İbrahim Erkal'ın resmi Facebook hesabı, sanatçının tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini duyurdu.Hastaneden yapılan açıklamada ise İbrahim Erkal'ın beyin ölümünün gerçekleştiği, yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonlarının devam ettirildiği bildirildi.

12 Nisan'da Maltepe'deki evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği anlaşılan 50 yaşındaki Erkal, 25 gündür yoğun bakımda tedavi görüyor. Kötü haberi duyan ünlü sanatçının sevenleri hastaneye akın etti...

Günlerdir yoğun bakımda tedavi gören İbrahim Erkal'dan üzücü haber geldi. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören 50 yaşındaki sanatçının beyin ölümü gerçekleşti.

HASTANEDEN AÇIKLAMA  

İbrahim Erkal'ın tedavisinin gerçekleştirildiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma  Hastanesi'nin Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden sanatçının, bugün yapılan tetkikler sonucunda beyin ölümünün gerçekleştiğinin tespit edildiğini söyledi.

Doç. Dr. Sağlam, "İbrahim Erkal'ın bugün yapılan tetkiklerinde beyin ölümünün gerçekleştiği tespit edildi. Erkal'ın yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları devam ettiriliyor" dedi. (Milliyet)

Üye OlÜye Girişi