İETT otobüsünde sevgiliye kurşun

 

Tabancayla vurulan genç kız kaldırıldığı hastanede öldü

07.03.2014
Yazı Boyutu:  
 
 
Barışma teklifini reddeden kız arkadaşını  İETT otobüsünün içinde tabancayla vurup kaçan genç ise kendini bir ağaca asarak yaşamına son verdi. Olaydan sonra ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 21 yaşındaki Özge Gündoğan ise kurtarılamadı.
 
 
İstanbul Fatih'te dün akşam saatlerinde Mehmet Ekinözü  otobüs içerisinde  tartışığı Özge Gündoğan'ı tabancayla ateş ederek vurdu. Genç kız Ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan saldırgan Ekinözü Üsküdar Kirazlıtepe'de kendini ağaca asarak yaşamına son verdi.
 
İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Özge Gündoğan,  dün saat 16.00 sıralarında, Fatih Millet Caddesi'nde bir İETT otobüsü içerisinde Mehmet Ekinözü tarafından tabancayla vurularak ağır şekilde yaralanmıştı. 
 
ESKİ KIZ ARKADAŞIYLA KONUŞMAYA SİLAHLA GİTTİ
 
Özge Özdoğan'ın saldırganın kız arkadaşı olduğu, ikilinin bir süre önce ayrıldıkları, Mehmet Ekinözü'nün olayın yaşandığı gün otobüse bineceği sırada genç kızın yanına geldiği ret cevabı aldığı  ifade edildi. Mehmet Ekinözü otobüsün Suriçinden hareketinden bir süre sonra silahını çıkarıp peşpeşe ateşledi. Genç kız, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Saldırgan ise kayıplara karıştı.
 
HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
 
Hastanede yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedavi altına alınan Özge Gündoğan, dün akşam saatlerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 
 
ÖLDÜRDÜKTEN SONRA AYNI GÜN KENDİNİ AĞACA ASTI
 
Olaydan sonra kayıplara karışan Mehmet Ekinözü ise dün akşam saatlerinde Üsküdar Kırazlıtepe'de kendini ağaca asarak intihar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, Mehmet Ekinözü'nün üzerinde bir tabanca buldu. Ekinözü'nün cenazesi morga kaldırılırken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor. (Hürriyet)
 
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi