iPhone 6, videosuyla internette

 

Appleın iPhone 5nin beklentileri karşılaması üzerine iPhone 6nın videosu internete sızdı

12.01.2013
Yazı Boyutu:  

 

 
Apple'ın piyasaya sürdüğü iPhone 5'in beklentileri karşılayamamasının ardından merakla beklenen iPhone 6 için kurulan hayalleri gösteren ilk video internette yerini aldı.
 
 
Hafta içinde plastik kasayla ucuza iPhone üreteceğine yönelik iddialarla gündeme gelen akabinde yalanlamanın geldiği Apple'ın şimdi de merakla beklenen yeni modeli iPhone 6'nın görüntüleri internete sızdı.
 
Yılbaşında yeni model iPhone 6 için denemelere çoktan başladığına dair raporların gelmeye başladığı Apple'ın yeni videosu, kullanıcıların hayallerinde iPhone 6'yı anlatıyor.
 
Apple'ın plastik kasayla ucuza iPhone üreteceği iddiaları üzerine şirketten yalanlama geldi. Apple'ın yöneticilerinden Phil Schiller konuyla ilgili yaptığı açıklamada iddiaları doğrulamadı ve şu sözleri kaydetti: "Bizim ucuz iPhone üreterek daha çok satmak gibi bir beklentimiz yok, şu an ki satışlardan memnunuz."
 
Ucuz iPhone'un üretilmeyeceğini net bir şekilde dile getiren Schiller, böylece bu yönde beklentileri olanları da hayal kırıklığına uğratmış oldu. 

Üye OlÜye Girişi