İYİ Parti'nin yarın ki İstanbul mitingi iptal edildi

 

İYİ Parti milletvekili adayı İbrahim Özyer'in kaza sonucu hayatını kaybetmesi nedeniyle İYİ Parti'nin yarın İstanbul'da yapılması planlanan mitingi iptal edildi.

22.06.2018
Yazı Boyutu:  
İYİ Parti’nin yarın İstanbul Kartal’da yapılması planlanan ‘Büyük İstanbul Mitingi’ iptal edildi.

MERAL AKŞENER: İSTANBUL'DAKİ TÜM MİTİNGLERİMİZ İPTAL OLMUŞTUR

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, “Elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz değerli arkadaşım İbrahim Özyer’in cenazesi nedeniyle 23 Haziran Cumartesi günü yapılması planlanan İstanbul’daki tüm mitinglerimiz iptal olmuştur. Merhumun naaşı öğle namazını müteakiben Samsun Büyük Cami’den kaldırılacaktır” dedi.

@meral_aksener
 Elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz değerli arkadaşım İbrahim Özyer'in cenazesi nedeniyle 23 Haziran Cumartesi günü yapılması planlanan İstanbul'daki tüm mitinglerimiz iptal olmuştur. 

Merhumun naaşı öğle namazını müteakiben Samsun Büyük Cami'den kaldırılacaktır.Milletvekili adayı hayatını kaybetti

Ankara’da 30 Mayıs´ta İYİ Parti’nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına Samsun’dan giden ve içinde Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer’in oğlu Alper Özyer´in bulunduğu 55 AAB 44 plakalı minibüs, Kırıkkale´nin Balışeyh ilçesi yakınlarında sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu  şarampole yuvarlanmıştı.

Kazada ağır yaralanan ve tedavisi Ankara´da bir hastanede devam eden 2’nci sıra milletvekili adayı İbrahim Özyer, dün gece yaşam savaşını kaybetti. 

Acı haberi alan ailesi gözyaşlarına boğulurken, İYİ Parti Samsun teşkilatında da acı haber kısa sürede duyuldu.

Öte yandan aynı kazada ağır yaralanan Süslü´nün tedavisinin ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde devam ettiği belirtildi.  DHA


Üye OlÜye Girişi