Kabataş mağduru kafa karıştırdı

 

Kabataş mağduru kadının facebook'taki paylaşımı Erdoğan'ı yalanladı

20.02.2014
Yazı Boyutu:  
 
 
Başbakan Erdoğan tarafından "Kabataş"ta güpegündüz saldırıya uğradığı ileri sürülen Zehra Develioğlu'nun Facebook hesabı kafa karıştırdı.
 
 
 
Gezi Parkı olaylarının sürdüğü günlerde Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini Zehra Develioğlu, Kabataş’ta güpegündüz saldırıya uğradığını söylemiş, bu iddia Başbakan tarafından günlerce dillendirilmişti. Ancak ortaya çıkan görüntüler herhangi bir saldırı olmadığını ortaya koymuştu.
 
SALDIRININ ERTESİ GÜNÜ KARİKATÜR PAYLAŞIYOR
 
Olayın ortaya çıkmasından sonra bu kez Zehra Develioğlu'nun Facebook paylaşımları konuşulmaya başlandı. Develioğlu'nun, saldırıya uğradığını söylediği 1 Haziran gününün hemen ertesinde Kılıçdaroğlu ile ilgili karikatür paylaştığı görülüyor.
 
Günlerce dışarı çıkmadığı, travma yaşadığı söylenen Develioğlu'nun yine Başbakan'ı karşılamaya gittiği ve yer bildiriminde bulunduğu görülüyor.
 
Hayatı boyunca unutamayacağı bir travma yaşadığını söyleyen Develioğlu'nun Facebook'ta oldukça neşeli olduğu görülüyor. Develioğlu'nun paylaşımları Twitter'da konuşulmaya başlanınca Facebook hesabı hemen kapatıldı.
 
Develioğlu'nun 7 Haziran'da Başbakan'ı karşılamaya gittiği ve yer bildiriminde bulunduğu görülüyor. (Gazeteport)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi