Kansere karşı 'Konser'!

 

Pembe İzler Derneği, geliri kanser tedavisi gören kadınlara destek olmak için kullanılacak yepyeni bir konser gerçekleştiriyor.

25.04.2016
Yazı Boyutu:  
Pembe İzler Derneği, geliri kanser tedavisi gören kadınlara destek olmak için kullanılacak yepyeni bir konser daha gerçekleştiriyor. 27 Nisan Çarşamba günü Garaj İstanbul’da düzenlenecek konserde Türkiye’nin sevilen rock gruplarından Yüksek Sadakat şarkılarıyla sahne alacak. Ayşegül Aldinç’in, Yüksek Sadakat ile düet yapacağı konserde, oyuncu Uğur Arslan da geceyi şarkılarıyla renklendirecek… 

Kadın kanserleri konusunda toplumda farkındalık yaratmak ve kanserle mücadele eden kadınların tedavi süreçlerinde destek olmak amacıyla faaliyet gösteren Pembe İzler Derneği, “Kansere Karşı Son Ses Müzik” etkinliklerini sürdürüyor,

İlki, Mart ayında düzenlenen İpek Açar, Suat Suna ve İskender Paydaş’ın katılımıyla gerçekleşen konserden sonra ikincisi Yüksek Sadakat grubuyla devam edecek. 

Garaj İstanbul’daki konser, saat: 21.15’te Uğur Arslan’ın şarkılarıyla başlayacak, Yüksek Sadakat ise saat 22.00-23.30 arası, farklı şarkıları izleyenlerine seslenecek. 

“Belki üstümüzden bir kuş geçer” şarkısıyla sevenlerin kalbine taht kuran ve sonrasında şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Yüksek Sadakat, kanser tedavisi gören kadınlara maddi destek vermek amacıyla düzenlenen “Kansere Karşı Son Ses Müzik” konserinde, bedel almıyor.

Mekan sponsorluğunu Garaj İstanbul’un yaptığı konserin sağlık desteğini Acıbadem Mobil üstleniyor. 

(Tuğçe Oruç)

Üye OlÜye Girişi