Katarlı milyarderle evlendi, tesettüre girdi

 

Michael Jackson’ın kız kardeşi ünlü şarkıcı Janet Jackson, evlendikten sonra tesettüre girerek eski hayatını sildi

24.10.2016
Yazı Boyutu:  
Evlendikten sonra Müslüman olan Michael Jackson’ın kız kardeşi Janet Jackson tesettüre girdi.Michael Jackson’ın kız kardeşi Janet Jackson, hamile olduğunu açıkladıktan sonra ilk kez görüntülendi.

Katarlı milyarder Wissam Al Manna (41) ile 2012 yılında evlendikten sonra Müslüman olan şarkıcının tesettüre girmiş hali dikkat çekti.

Hafta başında Londra’da alışveriş yaparken objektife takılan 50 yaşındaki Jackson ve eşinin mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı.CESUR KIYAFETLER GİYERDİ
Sahnedeki cesur kıyafetleriyle tanınan Jackson, ilk kez anne olmaya hazırlanıyor.100 milyondan fazla albüm satışı yakalayan Jackson, tüm zamanların en iyi kadın solo şarkıcılarından biri olarak kabul ediliyor.TURNEYİ İPTAL ETTİ
Wissam Al Manna ile evlenmeden önce iki evlilik yapan şarkıcı, nisan ayında hamile olduğunu öğrendikten sonra turnesini iptal etti. “Eşim ve ben ailemiz için plan yapıyoruz” açıklamasını yaptı.
HAMİLELİĞİNİ YENİ AÇIKLADI
Evlendikten sonra özel hayatını kapalı kapılar ardında yaşamayı tercih eden şarkıcı, hamile olduğuna yönelik haberleri ekim ayına kadar doğrulamadı.Belirginleşen karnıyla People Dergisi’ne poz veren Jackson, “Bu nimeti verdiği için Tanrı’ya şükrediyorum” dedi.

EŞİNDEN BÜYÜK DESTEK
Şarkıcı ayrıca, eşinin, anne olacağını öğrendikten sonra kendisine büyük destek verdiğini de anlattı.Al Manna ile 2010 yılında tanışan Jackson’ın ilişkisi, evlenmesine bir yıl kala öğrenilmişti.

Özel jetleriyle egzotik seyahatler yapmayı seven çift, en çok Doha’ya gidiyor. Al Manna, 2014 yılında verdiği bir röportajda, “Seyahat etmeyi seviyoruz. Gözlerden uzak, güzel ve egzotik yerlere gitmeyi seviyoruz” demişti. (NTV)

Üye OlÜye Girişi