Kılıçdaroğlu Hıdırellez için İzmir'de

 

CHP Lideri, Konak Belediyesi'nin davetlisi olarak Hıdrellez şenliklerine katılacak

2.05.2015
Yazı Boyutu:  
 
 
İzmir 2.Bölge Adayı CHP Genel Başkanı Salı günü bir dizi program için kente gelecek. Kasaplar Meydanı’ndaki temel atma törenine katılacak Kılıçdaroğlu otobüs turuyla halka seslenecek, finalde Hıdrellez kutlamasına katılacak.
 
 
 
 
İzmir’den önseçime girme kararı alarak 2.bölge sandığından birinci çıkarak milletvekili adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu büyük miting öncesi İzmir’e geliyor.
 
Gündoğdu Meydanı’nda ay sonunda İzmirlilere seslenecek Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun 5 Mayıs Salı günü bir dizi programa katılacağı programı netleşti.
 
CHP Lideri saat 11.30’da Adnan Menderes Havalimanı’na inecek, Kılıçdaroğlu’nu burada başkanlar, parti yöneticileri ve partililer karşılayacak.
 
Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı Buca olacak, CHP Genel Başkanı burada örgütle bulaşacak. Buca Gölet’te yapılacak toplantıda milletvekili adaylarıyla bir araya gelecek ve seçim stratejilerini masaya yatıracak.
Toplantıya il yöneticileri, ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanlarının da katılması bekleniyor.
 
Genel Başkan toplantı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin Buca Kasaplar Meydanı'nda yapacağı yeraltı otoparkı ve meydan düzenlemesinin temel atma törenine katılacak.
 
HALKA OTOBÜSTEN SESLENECEK 
 
Kılıçdaroğlu tören sonrası 2.Bölge turuna çıkacak, parti otobüsüyle Bornova, Bayraklı, Çiğli ve Karşıyaka’da halkı selamlayacak. Ardından CHP’nin Çankaya’daki Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açacak Kılıçdaroğlu finali saat 18.00’de Büyükşehir-Konak Belediyesi ortaklığında düzenlenecek Hıdrellez Şenliği’ne katılarak yapacak ve akşam saatlerinde kentten ayrılacak.

Üye OlÜye Girişi