Kılıçdaroğlu ve Ailesi Cem Yılmaz'la güldü

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ATO Congresium'da sahne alan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ı seyretti. Kılıçdaroğlu ve Yavaş gösteri sonrasında kuliste Cem Yılmaz'la sohbet etti.

03.11.2019
Yazı Boyutu:  
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cem Yılmaz’ın gösterisini eşi Selvi Kılıçdaroğlu, oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ve gelini Mine Kılıçdaroğlu ile birlikte izledi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de Kılıçdaroğlu ailesine eşlik etti."GÜLMEYE İHTİYACIM VARDI"

Kılıçdaroğlu ve Yavaş gösteri sonrasında kuliste Cem Yılmaz'la sohbet etti.

Kılıçdaroğlu, gösterinin ardından Cem Yılmaz'a çiçek verdi. “Çok mutlu oldum, çok sağ olun” diyen Yılmaz’ın teşekkür etmesi üzerine Kılıçdaroğlu, “Siz sağ olun, bizi güldürdünüz. Zaten biraz gülmeye ihtiyacımız vardı” dedi.

“MÜCADELE VERİYOR”

Cem Yılmaz, Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz ile olan arkadaşlığını ve Nevşehir Belediye Başkanı AKP'li Rasim Arı'nın 23 Haziran İBB seçimleri öncesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ya destek veren sanatçıları fişleyerek paylaşması ve etkinliklerde yer verilmeyeceğini duyurduğu açıklama ile ilgili çıkan haberleri isim vermeden yeniden gündeme getirdi.

Cem Yılmaz konuşmasında, Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz'un attığı eleştiri tweetleriyle ilgili, "Gökhan da çok yakın arkadaşım, çok eski 30 seneye yakın. O da çok üzgün bi de sosyal medyada çok şey yapıyor. Mücadele veriyor..." yorumunda bulundu.

“KONSER VERDİK GAYET GÜZELDİ”

Mansur Yavaş, Athena Gökhan'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda verdiği konseri hatırlatarak, "Konser verdik gayet güzeldi" dedi. Yılmaz, "Bu konser (29 Ekim) bizim konserimiz, gelen bizim insanımız. Şahane valla... Bence öyle şeyleri takip etmesi çok güzel" dedi.

“ BİZİM İŞİMİZ İNSAN KAZANMAK”

Cem Yılmaz, kendi sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili olarak da "Beni de çok uyarıyorlar... Şey gibi bir kişiyi kazanmak için herhalde. İnsan kazanmak ya bizim işimizde. Herhalde bir kişi bile olumsuz birşey söylese büyüteçle bakıyoruz ona..." yorumunda bulundu.

Mansur Yavaş'un sohbet sırasında hakkında atılan MİT iftirasını dile getirirek, "Ekrem Bey, sanatçılara para yağdırıyor' diyorlar. Ben de Milli İstihbarat Teşkilatı kurmuşum" sözleri gülüşmelere neden oldu.

CEM YILMAZ: NEVŞEHİR'DEN YÜKLÜ GELİYORDU

Cem Yılmaz, Nevşehir Belediye Başkanı AKP'li Rasim Arı'nın 23 Haziran İBB seçimleri öncesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ya destek veren sanatçıları fişleyerek paylaşması sonrası yapılan haberleri hatırlatarak,  "Valla ben bu Nevşehirle ilgili şöyle bir haber gördüm; "Artık bu ikisinin para muslukları kesildi" yazıyor. Ya Tarkan ben, bizim Nevşehir'e ancak faydamız dokunur" diyerek tepki gösterdi.

Cem Yılmaz sohbet sırasında "Geliriniz ordan mı geliyordu?" sorusuna ise verdiği "Valla Nevşehir'den yüklü geliyordu" diye yanıtladı.

“HEPSİNİ AŞACAĞIZ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Hepsini aşacağız, başka seçeneğimiz yok" diyerek ünlü sanatçıya moral verdi. Cem Yılmaz da Kılıçdaroğlu'na "İnşallah" diyerek destek verdi.

Odatv.com

Üye OlÜye Girişi