Kıskandı pompalıyla öldürdü

 

Sevgilisi kıskançlıktan pompalı tüfekle öldürdü

02.04.2015
Yazı Boyutu:  
 
Uşak'ta evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki yaşadığı, 3 çocuk annesi Ülker Demirayak'ı pompalı tüfekle öldürdü. O.T. ifadesinde cinayeti "kıskançlıktan" işlediğini açıkladı.
 
 
Uşak'ın Banaz İlçesi'ndeki bir köyde yaşayan evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki yaşadığı, eşinden boşanmış, 3 çocuk annesi 28 yaşındaki Ülker Demirayak'ı çıkan tartışmada pompalı tüfekle öldürdü. Olayın ardından yakalanan O.T.'nin, Demirayak ile başka bir erkekle de birlikte olduğunu öğrenmesi üzerine tartıştıklarını söylediği öğrenildi.
 
Olay, dün saat 21.00 sıralarında, ilçeyle aynı isimli Banaz Köyü'nde meydana geldi. Evli, 2 çocuk babası ve oto tamircisi O.T., akşam bir süre içki içtikten sonra, 3 yıl önce eşinden boşanmış olan 3 çocuk annesi Ülker Demirayak'ın evine gitti. İlişki yaşadığı iddia edilen Demirayak ile tartışan O.T., yanında getirdiği pompalı tüfekle kadını karnından vurduktan sonra kaçtı. 
 
Silah sesini duyanlar tarafından evde kanlar içinde bulunan Demirayak, ambulansla Banaz Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Yapılan ilk müdahale sonrası ambulansla Uşak Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Ülker Demirayak, kurtarılamadı. Demirayak'ın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayın ardından çalışma başlatan O.T. suç aleti tüfekle birlikte jandarma tarafından yakalandı. Ülker Demirayak'ın olay anında komşuda bulunan 5, 7 ve 9 yaşındaki üç çocuğu, Banaz Kaymakamlığı tarafından koruma altına alındı. Sorgusu süren O.T.'nin ifadesinde; Demirayak ile gönül ilişkisi içinde olduğunu, başka bir erkekle de birlikte olduğunu öğrenince sinirlenerek eve gittiğini söylediği öğrenildi. O.T., gerekli işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 
 

Üye OlÜye Girişi