Konteynerde cenin sanılan et parçaları kanser hastasına ait çıktı

 

Akciğer kanserinden yaşamını yitiren adamın adımın kusmuğundan çıkan kanlı et parçalarının beze sarılarak çöp konteynerine atılması atılması polisi alarma geçirdi.

22.10.2019
Yazı Boyutu:  
Edinilen bilgiye göre olay saat 15.00 sırasında Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Kızıltoprak Mahalle'sinde meydana geldi. Mahallede çöpleri toplayan temizlik işçileri sokak üzerindeki bir konteynerda kanlı kumaş ve et parçaları olduğunu görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

Konteynırdan kanlı kumaş ve et parçası çıktı

İhbarla bölgeye gelen polis, ekipleri, poşete sarılı et parçasının cenin olabileceğini değerlendirdi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri bölgede inceleme yaptı. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çöpteki poşet içerisinde takma dişler de olduğunu belirledi. 

Et parçalarını, dişlerine poşete sararak çöpe attık

Ekiplerin konteyner yanında çalışma yaptığı gören, 3 kadın, polislerin yanına gelerek bölgede ne olduğunu sordu. Konteynerde polis ekiplerinin kanlı kumaş ve et parçası olduğunu söylemesi üzerine kadınlar, "Bizim cenazemiz vardı. Sabah yakınımız öldü. Akciğer kanseri hastasıydı. Çocukları etkilenmesin diye onun kusmuğuyla çıkan et parçalarını, dişlerine poşete sararak çöpe attık. Takma dişi de bu sırada düşmüş. Başka bir şey yok. Böyle olacağını bilmiyorduk. Aslında belediye ekiplerine haber vermiştik" dedi. Polis ekipleri, çöpteki et parçaları ve takma dişi poşete koyarak gömülmesi için yakınlarına geri teslim etti.

62 yaşında sabah saatlerinde vefat eden Suat Varol'un yakını Perihan Varol, "Sabah yakınımız Suat Varol'u akciğer kanserinden kaybettik. Sizleri de yorduk. Kusura bakmayın"dedi. (MYGazete/Antalya)

Üye OlÜye Girişi