Lanet olsun böyle baba!

 

Marifetmiş gibi küçük yaşta oğlunun eline silah verip, atış talimi yaptırdı, “Adam, adam. Madamlara ders olun” diyerek oğluna övgüler düzdü

11.05.2016
Yazı Boyutu:  
Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bir kişi, küçük yaştaki oğlunun eline silah verip atış yaptırdı. Kanı donduran görüntüleri baba, sosyal medyadaki hesabından paylaştı.

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde oturduğu öğrenilen F.B. isimli şahsın sosyal paylaşım sitesindeki hesabından paylaştığı görüntüler izleyenlerin kanını donduruyor.

Görüntülerde elindeki silahı oğluna veren baba, “Hadi göster babanın oğlu olduğunu” diyor. Baba daha sonra görüntülerden 5-6 yaş arasında olduğu anlaşılan çocuğuna silahı iki elle tutmasını tembihliyor. Minik çocuk ise 5 el silah atıyor. Baba F.B. ise her seferinde oğluna ‘Bas, bas’ diyerek tetiğe basmasını istiyor.

'ADAM ADAM...'

Atışın sonunda ise oğlunun elinden silahı alan baba, “Adam, adam. Madamlara ders olun” diyerek oğlunu övüyor. Görüntüleri çeken kişi de minik çocuğu tebrik etmeyi ihmal etmiyor. Silah atan minik çocuğun yanında bulunan daha küçük yaşlardaki başka bir çocuk ise her şeyden habersiz oyun oynuyor. (hürriyet)

Üye OlÜye Girişi