Mansur Yavaş'ın aşure gönderdiği hemşireyi tehdit eden adam gözaltında

 

ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın aşure gönderdiği kadını tehdit eden Süleyman Kaan Altınok gözaltına alındı

31.08.2020
Yazı Boyutu:  
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) sosyal medyada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan aşure talep eden kadını cinsel saldırı ile tehdit eden Süleyman Kaan Altınok isimli kişinin gözaltına alındığını duyurdu. 

EGM'den yapılan açıklamada ''Sosyal medyada bir hemşireye karşı hakaret ve tehditte bulunan @SKaanaltnok1 rumuzlu hesabın yöneticisi Süleyman Kaan Altınok isimli şahıs, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gözaltına alınmış olup hakkında adli işlem başlatılmıştır'' denildi.

Tweetle

Tweetle

Sosyal medyada bir hemşireye karşı hakaret ve tehditte bulunan rumuzlu hesabın yöneticisi Süleyman Kaan Altınok isimli şahıs, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gözaltına alınmış olup hakkında adli işlem başlatılmıştır.
?
Kamuoyuna saygıyla duyurulur
Resim
1,2 B
4,6 B
27,4 B

Yanıtlar

Daha fazla Tweet

Sevgili Aybüke, Sizler benim kendi evlatlarımdan ayırmadığım çocuklarımsınız. Ancak bir tabak aşure isteyen temiz yüreklerin bile hedef gösterildiği bir ortamda sizlere cevap vermekten çekinir oldum. Sevgi, kötülükten daima üstündür. Biz hep sevgiyle kalalım.
Tweeti Alıntıla
Aybuke Ateş
@atessaybuke
·
@mansuryavas06 Başkanım beni evlat edinebilir misiniz teşekkür ederim
Kırmızı kalp
2,2 B
17,4 B
192,9 B
Büşra kızımızla telefonda görüştüm. Sağlık çalışanlarımızın ve tüm kadınların haklarının sonuna kadar yanında olduğumuzu herkes bilsin. Aşure bizim birlik, paylaşma ve dayanışma sembolümüzdür. Bu geleneği yaşatan herkese sonsuz teşekkürler.


Üye OlÜye Girişi