Meltem Cumbul açıkladı, Tarkan ve Cem Yılmaz renk vermedi

 

Oyuncular Sendikası Başkanı sinema sanatçısı Meltem Cumbul referandumda Hayır oyu vereceğini açıkladı

26.01.2017
Yazı Boyutu:  
Oyuncular Sendikası Başkanı Meltem Cumbul, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Anayasa değişikliği referandumunda 'Hayır' diyeceğini duyurdu. Ünlü oyuncunun bu çıkışı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Referandumla ilgili sanat camiası da kullanacakları oyları sosyal medya hesaplarından açıklamaya başladı. Oyunun rengini belli eden son isim Meltem Cumbul oldu.

CUMBUL 'HAYIR' DEDİ, SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Cumbul, Twitter hesabından, 'Hayır' diyeceğini açıkladı. Cumbul'un attığı bu tweet sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

DESTEKLEYEN DE VAR ELEŞTİREN DE

Ünlü oyuncunun bu paylaşımını destekleyenler kadar sert bir dille eleştirenler de oldu. 


CEM YILMAZ VE TARKAN RENK VERMEDİ

Cem Yılmaz ve Tarkan, anayasa değişiklik referandumuyla ilgili video paylaşımı yapmasını isteyenlere sosyal medyadan dolaylı cevap verdi.

Ünlüler anayasa değişiklik referandumu için sosyal medyada videolarını paylaşarak "evet" kampanyası yapmaya başladılar.


TAKİPÇİLERİ OYLARININ RENGİNİ AÇIKLAMAYA DAVET ETTİ

Kampanyanın başlamasıyla birlikte sosyal medyadan Cem Yılmaz ve Tarkan'a "evet" kampanyasına destek videosu çekmeleri yönünde talepler yağmaya başladı. Bununla birlikte "hayır" yönünde oy vereceklerini açıklamaları yönünde iki ünlü isme de talepler yağdı.

TARKAN, SEZEN AKSU ŞARKISIYLA VİDEO PAYLAŞTI

Taleplerin artması üzerine Tarkan Instagram'dan Sezen Aksu'nun bir şarkısını dinlerken çektiği videosunu paylaştı. Cem Yılmaz'da Tarkan'ın videosunu Twitter hesabından "Bize bunlarla gel Tarkan" notuyla paylaştı.

"AKIL VERMEK GİBİ OLMASIN"

Ardından kendisine talepte bulunanlara gönderme yaparcasına, "Bana akıl veren kardeşime; beni dusundugun kadar kendini düşünsen hic bunlara gerek kalmaz.Akıl vermek gibi olmasın." tweet'ini attı.
Üye OlÜye Girişi