mor ve ötesinden Güneşi Beklerken Konseri

 

mor ve ötesinin yeni albümü Güneşi Beklerken konseri 8 Şubatda

31.01.2013
Yazı Boyutu:  

 

 
mor ve ötesi’nin büyük beğeni toplayan yeni albümü Güneşi Beklerken’in çıkışından sonraki ilk konseri, muzikicinefes.com işbirliği ile 8 Şubat Cuma akşamı 22.45’te Ghetto’da gerçekleşecek.
 
Tüm Türkiye’deki mor ve ötesi dinleyicilerinin muzikicinefes.com üzerinden canlı olarak izleyebileceği konserde, yeni albümün birçok şarkısı ilk kez sahneye taşınacak.
 
mor ve ötesi’nin dinleyicileri tarafından merakla beklenen 7. stüdyo albümü Güneşi Beklerken, geçtiğimiz ay müzikseverlerle buluştu. Albümün çıkışından sonraki ilk konser ise Efes’in müzikseverlerin şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmasını sağlayan müzik platformu muzikicinefes.com’un ev sahipliğinde Ghetto’da 8 Şubat 2013, Cuma akşamı, saat 22.45'te gerçekleşecek.
 
KONSERİ TÜM TÜRKİYE AYNI ANDA CANLI OLARAK İZLEYECEK
 
mor ve ötesi’nin yeni albümü Güneşi Beklerken’in piyasaya çıkışından sonraki ilk konseri, muzikicinefes.com ve platformun resmi Facebook sayfası facebook.com/muzikicinefes adresinden canlı olarak yayınlanacak ve tüm Türkiye’yle aynı anda buluşacak.
 
Ayrıca, muzikicinefes.com’un resmi Facebook hesabını daha yakından takip eden mor ve ötesi dinleyicileri için bir de hediyesi olacak. 4–8 Şubat 2013 tarihleri arasında facebook.com/muzikicinefes üzerinden sorulacak sorulara en çok ve en hızlı doğru cevabı veren ilk 10 kişi mor ve ötesi’nden imzalı Güneşi Beklerken albümü kazanacak.
 
Kapı açılışının 21.30 itibariyle gerçekleştirileceği konserin biletleri, Biletix üzerinden indirimli 45 TL, tam 55 TL olarak satışa sunuluyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi