Motosikletli cinsel tacizci tutuklandı

 

Xixli'de dehşet sacan motosikletli tacizcinin 7 kadına cinsel istismarda bulunduğui iddia edildi

03.07.2016
Yazı Boyutu:  
İstanbul Şişli'de 7 kadını motorsikletiyle takip edip, cinsel tacizde bulunduğu, bir kadına da evine girerek cinsel saldırıya teşebbüs ettiği iddia edilen şüpheli, polis tarafından yakalandı. Nöbetçi savcılığa çıkarılan ve garsonluk yaptığı belirtilen Eşref E.'nin suçlamaları kabul ettiği ve tutuklandığı öğrenildi.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvuran 7 kadın, yolda yürürken yanlarına yaklaşan motosikletli bir kişinin kendilerine cinsel tacizde bulunduğunu söyleyerek şikayetçi oldu. Polise başvuran bir başka kadın ise kendisini takip eden motosikletli şüphelinin evine girerek kendisine tecavüz etmek isteğini söyledi.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada kadınlara cinsel tacizde bulunan motosikletli saldırganın aynı kişi olduğunu tespit etti.

T24'ün aktardığı bilgilere göre; polisin düzenlendiği operasyonda şüpheli 26 yaşındaki Eşref E. polis tarafından yakalandı. Emniyet Müdürlüğünde taciz ettiği ve cinsel saldırıya teşebbüs ettiği kadınlar tarafından teşhis edildiği belirtilen şüpheli işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

MAHKEMECEA TUTUKLANDI

Nöbetçi savcılığa çıkarılan ve garsonluk yaptığı belirtilen Eşref E.'nin suçlamalarının kabul ettiği öğrenildi. Tutuklanması talebiyle nöbetçi İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen Eşref E.'nin buradaki sorgusunda da hasta olduğunu, kendine hakim olamadığını söylediği belirtildi.

Mahkeme, Eşref E'nin "Cinsel saldırı" suçundan tutuklanmasına karar verdi. Eşref E. Metris Cezaevi'ne gönderildi.


Üye OlÜye Girişi