Murat Başoğlu, yurt dışı yasağının kaldırılmasını istedi

 

Yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleriyle gündem olan eski programcı , manken, oyuncu ve işinsanı Murat Başoğlu, eski eşinini ölümle tehdit iddiasıyla önceki gün Bodrum savcılığınca gözaltına alınıp, sonra serbest bırakılmıştı.

04.11.2018
Yazı Boyutu:  
Eski eşi Hande Bermek’i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan sonra serbest bırakılan Murat Başoğlu’na Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurtdışına çıkma yasağı konuldu. Yasağın kaldırılması için mahkemeye talepte bulunan Başoğlu, Amerika’da yeni bir hayat kurmak istiyor.

Hürriyet'in haberine göre, eski eşi Hande Bermek’i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan sonra serbest bırakılan Murat Başoğlu’na Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yurtdışına çıkma yasağı konuldu. 

HAREKETİ GEÇTİ

Artık Türkiye’de yaşamak istemediğini belirten sunucunun bu yasağı kaldırmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum'daki skandal görüntüleriyle gündem olan Murat Başoğlu, Boşandıktan sonra eski eşi Hande Bermek ile Bodrum'da yaşamaya devam ediyordu.

MURAT BAŞOĞLU KİMDİR?

1968 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan Murat Başoğlu, Sabah Şekerleri adlı televizyon programıyla adını duyurdu.

Çeşitli programlarda üstlendiği sunuculuğun yanı sıra oyunculuk ve mankenlik de yaptı. 2011 yılında Huysuz Virjin olarak tanınan Seyfi Dursunoğlu ile "Benzemez Kimse Sana" programının sunuculuğunu gerçekleştirdi, 3 sezon boyunca süren bu programa esprileriyle damga vurdu.

2014 yapımı Patron Mutlu Son İstiyor filminde Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Erkan Can gibi isimlerle çalıştı. En son Çilek Kokusu dizisinin kadrosunda yer alan Murat Başoğlu, bu dizide Sinan karakterine hayat verdi. 

2003’te hayatını işadamı Ayhan Bermek'in kızı Hande Bermek ile birleştiren Murat Başoğlu'nun bu evlilikten Can adında bir erkek çocuğuna sahiptir.Üye OlÜye Girişi