Mutlu Kaya seslendirdiği şarkılarla uyandırılıyor

 

Mutlu Kaya'ya doktorların tavsiyesi üzerine seslendirdiği şarkılar dinletildi

22.05.2015
Yazı Boyutu:  
 
 
Bir televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasıyla tanınan ve Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki evinde 4 gün önce uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın tedavisi sürüyor. Mutlu Kaya'ya doktorların tavsiyesi üzerine seslendirdiği şarkılar dinletildi
 

 
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde ilaçlar kesilerek uyandırma sürecine geçilen Kaya’ya, doktorlarının tavsiyesi üzerine seslendirdiği şarkılar dinletiliyor.
 
Kaya’nın yeğeni Serhat Denizhan, doktorlarının önerisi üzerine Kaya’ya seslendirdiği şarkıların kulaklıkla dinletildiğini söyledi.
"Kötü şeyler düşünmek istemiyoruz. İnşallah teyzem iyi olacak. Bunu canı gönülden istiyoruz" diyen Denizhan, ziyaret ettiği teyzesine onu ne kadar çok sevdiklerini ifade ettiğini anlattı.
Mutlu Kaya’nın çok güçlü biri olduğunu vurgulayan Denizhan, şöyle devam etti:
 
'İYİ OLACAĞINDAN UMUTLUYUM'
 
"Teyzeme, yanında olduğumuzu söyledim. ’Kalk yeğenine ninniler söyleyeceksin’ dedim. Burada çok seveninin olduğunu ifade etmek istedim. Kendi sesinden şarkılar dinleterek beynine sinyal göndermek istedik. İnşallah bu ona iyi gelecek. Mutlu’nun iyi olacağından umutluyum. Çünkü çok güçlü olduğunu biliyorum."
 
BİLİNCİ HALA KAPALI
 
Bu arada Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden yapılan açıklamada, Kaya’nın genel durumunda değişiklik olmadığı, solunum cihazına bağlı olarak takip edildiği belirtildi.
Kaya’nın bilincinin kapalı olduğu ifade edilen açıklamada, uyandırma sürecinin de devam ettiği bildirildi.
 
İstanbul’da katılacağı televizyon programı öncesi evinde prova yaparken 18 Mayıs Pazartesi gecesi başından vurularak ağır yaralanan Mutlu Kaya, hastaneye kaldırılmıştı. Olayla ilgili Kaya’nın eski erkek arkadaşı olduğu belirtilen Veysi Ercan tutuklanmıştı.

Üye OlÜye Girişi