Neslican Tay, 4. kez  yakalandığı kansere karşı savaşıyor

 

Daha önce 3 kez kanseri yenmesine rağmen 4. Kez bu hastalığa yakalanan ve tekrardan yaşam mücadelesine giren Neslican Tay'ın şarkıcı Haluk Levent, ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

19.09.2019
Yazı Boyutu:  
Sosyal medyanın son günlerde en çok konuşulanları arasında Neslican Tay bulunuyor. Daha önce 3 kez yendiği kansere dördüncü kez yakalanan ve verdiği savaş ile sosyal medyanın gündemine oturan Neslican Tay’ın bacağında bulunan Tümör nedeniyle 2018 yılında bir bacağı kesilmişti.

Verdiği güçlü mücadele 7’den 70’e herkes tarafından takdir gören Neslican Tay  geçtiğimiz günlerde hastaneye yatırılmıştı.Şarkıcı Haluk Levent, Tay’ı hastanede ziyaret ederek sağlık durumu hakkında merak edilenleri paylaştı.

EKREM İMAMOĞLU: KANSER DEĞİL SEN KAZANACAKSIN

16 Eylül'de Twitter hesabından paylaşım yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Neslican Tay’ın 7 Temmuz’da kendisiyle ilgili bir rüyasını paylaştığı tweeti alıntlayarak yanıt vermişti

Ekrem İmamoğlu şunları kaydetti:

“Neslican, güzel kızım. Daha önce başardın, yine başaracaksın ve biz seninle o müzik dinletisine birlikte gideceğiz söz. Kanser değil, sen güçlüsün. Dualarımız seninle.”

Neslican Tay’ın paylaşımı şöyleydi:

“Dehşete düşmüş bir şekilde uyandım neymiş Emrem İmamoğlu ile beraber müzik dinletisine gidiyormuşum.. Kalbim kaldırmadı. Nasıl uyurum şimdi.” (Sözcü)


Üye OlÜye Girişi