Oğlunun 14 yaşındaki arkadaşından 2 çocuğu oldu

 

36 yaşındaki kadın oğlunun arkadaşıyla birlikte oldu, hamile kalınca da evlendi

16.05.2015
Yazı Boyutu:  
 
 
ABD'nin Georgia eyaletinde, başyında öktü bir evlilik geçen ve eşinin sürekli kendini aldattığını belirten 36 yaşındaki Lisa Clark, yüksek oranda alkol aldığı bir gece oğlunun 14 yaşındaki arkadaşıyla birlikte oldu, hamile kalınca evlenip çocuk sahibi oldu.
 
 
36 yaşındaki kadın ile gencin ilişkisi, ikinci bebeklerinin dünyaya gelmesinden kısa süre sonra son buldu.
 
Lisa Clark;  kendisinden 22 yaş küçük oğlunun okul arkadaşıyla ilişkisini, yaşadıklarını, evliliğini ve çocuk sahibi olmasını bir televizyon kanalına anlattı.
 
 
Georgia'da yaşayan 36 yaşındaki Lisa Clark, oğlunun 14 yaşındaki arkadaşına aşık oldu. Clark ile çocuğun ilişkisi kadının hamile kalması ile ortaya çıktı. Kadın, 15 yaşından küçük çocukla ilişkiye girdiği için tutuklandı. Ancak bu da onları durdurmadı. Clark, hapisten çıktıktan sonra 15 yaşına giren çocuğun ailesinin de onayıyla evlenen çiftin ikinci çocukları dünyaya geldi.
 
"BANA 17 YAŞINDA OLDUĞUNU SÖYLEDİ"
 
Clark ile genç kocasının ilişkileri bir süre sonra kötüye gitmeye başladı ve boşanma davası açıldı. Clark, 14 yaşındaki çocuğun kendisine 17 yaşında olduğunu söylediğini iddia etti.
 
 
"ÇOK ISRARCIYDI"
 
TV programına katılan Clark yaşadıklarını "Bunu, kendine güveni az olan iki insanın karşılaşması olarak görüyorum. Ben çok fazla alkol alıyordum. Babam yeni ölmüştü. Çok fazla aldatıldığım evlilik nedeniyle, kötü bir boşanma dava sürecinden geçiyordum. Çok fazla sorun vardı. O ise sadece oradaydı. Çok ısrarcıydı ve ilişkimiz oldu. Bu çılgıncaydı. Bugüne kadar yaptığım en aptalca şeydi. Yanlış yer, yanlış zaman, büyük pişmanlık duyduğum bir şey" diyerek anlattı.
 
36 yaşındaki kadın, çocuklarını ayrı ayrı büyütmek için işbirliği yaptıklarını, ilişkiyi ve hataları geride bıraktıklarını söyledi. (Hürriyet)
 
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi