Oğlunun şiddetinden sığınmaevine sığındı, çıktı bu kez hastanelik edildi

 

Elazığ’da öz oğlu tarafından defalarca şiddet gören ve kurtuluşu kadın sığınmaevinde bulan kadın, çıkar çıkmaz öldüresiye dövülerek hastaneye kaldırıldı.

17.12.2019
Yazı Boyutu:  
Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alınan kadın sürekli oğlundan şiddet gördüğünü daha öncede defalarca şikayetçi olduğunu ancak bir sonuç alamadığını ifade etti.

Elazigsonhaber sitesinin haberine göre geçen Cuma günü gece saatlerinde yakınları tarafından Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Öz oğlu tarafından öldüresiye dövülen kadının yüzünde ve vücudunda şişlikler ve morluklar oluştu.


BURNU KIRILDI, GÖZÜ MORARDI

Darp edilen kadın acil serviste hemen tedavi altına alındı. Burnunun kırıldığı belirlenen kadının vücudunda da yaralanmalar olduğu tespit edildi.

DUYARLI BİR VATANDAŞ GÖRÜNTÜYE KAYDETTİ

Hastane polisi saldırıyla ilgili işlemleri başlatırken, yaşlı kadını duyarlı bir vatandaş fark etti. Kadına başından neler geçtiğini soran duyarlı vatandaş o anları kamera kaydına aldı.

DEFALARCA ŞİKAYETÇİ OLMUŞ AMA SONUÇ ALAMAMIŞ

Oğlundan defalarca şiddet gördüğünü anlatan kadın, daha önceden şikayette bulunduğu ancak oğlunun serbest bırakıldığını ifade etti. Yürekleri sızlatan görüntülerde kadın başından geçen tüm olayları hastanenin acil servisinde anlatıyor.  

 ŞİDDET GÖREN KADIN: MAHKEMEYEDE ÇIKMIŞTIM. SERBEST BIRAKTILAR

Görüntülerde öz oğlundan şiddet gören kadın; “bu şiddeti oğlum yaptı. İki senedir böyle şiddet görüyorum. Ben kaçış yolu aradım. Kadın sığınma evlerine gittim. 3-4 ay kadın sığınma evinde kaldım. Savcılık tutuklama kararı vermedi. Hakimde de şikayet kaydım var. Serbest bırakıyorlar. Şikayetçiyim. Önceden de adliyede benim şikayetim var. Mahkemeye de çıkmıştım. Şikayetçiyim” dedi.

EŞİNDEN AYRILMIŞ 

Öte yandan; annesini öldüresiye darp eden kişinin daha önce evlendiği iki çocuğu olduğu ancak eşinden bir süre önce ayrıldığı öğrenildi.  
(Dilaver Furkan/Elazığ Son Haber)

Üye OlÜye Girişi