Papağanını boğazlayan Murat Özdemir akıl hastanesinde

 

Papağanına işkence görüntüleriyle büyük tepki toplayan Murat Özdemir, savcılıkça akıl hastanesinegönderildi.

18.12.2018
Yazı Boyutu:  
MasterChef isimli yarışma programından diskalifiye edilen ve bir papağana yaptığı akıl almaz işkenceyi Instagram hesabında yayınladıktan sonra Türkiye'nin gündemine oturan Murat Özdemir adliyeye sevk edildi

'Acun Acun' diye seslenerek papağanını boğazladığı görüntülerle büyük tepki çeken Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu  TV 8'de yayınlanan yarışma programı ünlülerinden Murat Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. Ancak savcılık, Özdemir'i akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk etti.

Televizyonda yayınlanan bir yarışma programıyla tanınan Murat Özdemir, papağanına yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşınca büyük tepki gördü.

Dün akşam saatlerinde gözaltına alınarak Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Özdemir, burada yapılan işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevkedildi. 

Ters kelepçeli olarak adliye binasına getirilen Özdemir papağanla ilgili olarak  "Elimi ısırdı. Ben bir şey yapmadım" diye kendini savundu.

Ödemir'in Emniyette ise "Alkol aldım, ne yaptığımı bilmiyorum" dediği öğrenildi. İşkenceye maruz kalan papağanın ise dizinin çıktığı ve yarın ameliyat edileceği kaydedildi.

SERBEST KALDI, AKIL HASTANESİNE SEVK EDİLDİ

Murat Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. Savcılık, Özdemir'i akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk etti.
Üye OlÜye Girişi