Plates Kursu’na Yoğun İlgi

 

Avcılar Belediyesi'nin kurslarına Plates eğitimi de eklendi

08.11.2014
Yazı Boyutu:  

 

İstanbul'un Avcılar Belediyesi'nce çeşitli alanlarda çoğunluğu kadın ve gençler olmak üzere yurttaşlara verilen meslek edindirme ve hobi kurslarına bir yenisi daha eklendi.

 

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, halen 30 çeşit kursta eğitimlerin sürdüğünü, ücretsiz olarak kadınlara yönelik yeni başlattıkları plates kursunun ise  yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Avcılar Belediyesi, sanat ve kültür kurslarının yanı sıra spor kurslarını da Avcılar Halkının hizmetine sunuyor. Bu kapsamda düzenlenen Plates Kursu, Firuzköy Stadyumu’nda başladı.

Kadınlardan yoğun ilgi gören plates kursu, haftanın 3 günü (Salı, Perşembe ve Cuma) günü, saat 11.00-12.00 arasında, 2 grup şeklinde gerçekleştiriliyor. Talep doğrultusunda ise kurs saatlerinde değişiklikler yapılabileceği belirtildi.

Kurslara katılmak için Avcılar ilçesinde  oturduğuna dair ikametgah belgesi, "spor yapmasına engel yoktur" yazıı sağlık raporu, 2 adet resi ve nüfus sureti fotokopisi yeteri oluyor.

Öteyandan Başkan Benli, Bu arada 5 yıldır devam eden üniversite hazırlık kurslarındae kayıtların sona erdiğini, kursiyer öğrencilere ders kitaplarının ücretsiz  dağıtımına da bugünden itibaren başylanacağını kaydetti.

 

 


Üye OlÜye Girişi