Polis eşini ve kızını uykuda öldürdü

 

Geçim sıkıntısı yaşıyan 20 yıllık polis cinnet getirdi

23.05.2015
Yazı Boyutu:  
 
 
Ankara’da, maddi sıkıntı içinde olduğu iddia edilen polis memuru, sabah saatlerinde eşini ve kızını yataklarında beylik tabancasıyla öldürdükten sonra
aynı silahla canına kıydı
 
24 yıllık polis memuru 41 yaşındaki Burhan Demirel'in eşi Demet ve 11 yaşındaki kızı Zeynep’i beylik tabancasıyla öldürdükten sonra canına kıymasında bir süredir maddi sıkıntı çekmesinin etkili olduğu bildirildi
 
 
Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü Arşiv Büro Amirliği’nde görevli 20 yıllık polis memuru Burhan Demirel (41), dün Sabah saatler inde henüz belirlenemeyen bir nedenle yataklarında uyuyan eşi ve kızına beylik tabancasıyla ateş etmeye başladı. Demirel’in silahından çıkan kurşunlarla eşi Demet olay yerinde hayatını kaybederken, ilköğretim okulu dördüncü sınıf öğrencisi kızı  Zeynep ise ağır yaralandı.
 
CİNAYET SOHRASI AMİRİNİ ARADI
 
Demirel eşini ve kızını vurduktan sonra görevli olduğu büronun amirini aradı. Amirine eşini ve kızını vurduğunu söyleyen Demirel, daha sonra telefonu kapattı. Demirel’in telefonu üzerine amiri ve polis arkadaşları, Demirel’in evine gitti. Ancak Burhan Demirel, amiri ve arkadaşları gelmeden beylik tabancasıyla kafasına ateş ederek, olay yerinde hayatını kaybetti.
 
Evin kapısını kırarak içeriye giren polisler korkunç manzarayla karşılaştı. 11 yaşındaki Zeynep’in yaşadığını farkeden polisler küçük kızı hemen hastaneye kaldırdı. Ancak küçük kız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 
MADDİ SIKINTI ÇEKİYORDU
 
Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, olayın meydana geldiği evde kapsamlı kriminal inceleme yapıldı. Burhan demirel’in bir süredir maddi sıkıntı içinde olduğu ve bazı yakınlarından borç istediği iddia edildi. Olayın da Demirel’in bu nedenle girdiği bunalım nedeniyle meydana gelmiş olabileceği öne sürüldü. Olayın duyulmasının ardından eve gelen Demirel ailesinin yakınları ve Demirel’in meslektaşları gözyaşlarına boğuldu. (MİLLİYET)
 
 
 

Üye OlÜye Girişi