Seçilirse Meclis'te 'Şalvar'la yemin edecek

 

MHP Osmaniye 3. sıra milletvekili adayı Prof.Dr. Elif Loğoğlu, türbanlı yemine seçenek oluşturdu

17.04.2015
Yazı Boyutu:  
 
MHP Osmaniye 3. sıra Milletvekili adayı Elif Loğoğlu, seçilmesi halinde Meclis'teki yemin törenine şalvarla katılacağını açıkladı
 
 
MHP Osmaniye üçüncü sırada milletvekili adayı Prof. Dr. Elif Loğoğlu, Kadirli İlçesi'nde düzenlenen şenliğe şalvar giyerek katıldı. Şenliğe katılanların dikkatini çeken Loğoğlu, "Vekil seçilirsem, yemin törenine şalvarla katılacağım" dedi.
 
 
Aynı zamanda Türkiye Kadın Hareketi Derneği Genel Başkanı olan Prof. Dr. Elif Loğoğlu, MHP'li Kadirli Belediyesi'nin Şehit İbrahim Kundakçı Mahallesi'nde düzenlediği 'Mahallenizde Şenlik Var' etkinliğine vatandaşlarla bir araya geldi. Belediye Başkanı Ömer Tarhan ile MHP İlçe Teşkilatı yönetiminin de yer aldığı şenliğe şalvarıyla katılarak halka 'Sizden biriyim' mesajını veren Prof. Dr. Loğoğlu, kadınlarla birlikte halay çekti.
 
Şenlikte bir konuşma yaparak seçimlerde destek isteyen Loğoğlu, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli 'Seni Meclis'te görmek istiyorum' dedi. Ben de Genel Başkanımıza yol arkadaşı olmak için var gücümle çalışıyorum" dedi.
 
"Kadının halinden kadınlar anlar" diyen Prof. Dr. Elif Loğoğlu, "Sizden destek istiyorum. Çünkü ben içinizden biriyim. Eğer kısmet olur vekil seçilirsem, müsaade de ederlerse yemin törenine şalvarla katılacağım. Siz bu kardeşinizden desteğinizi esirgemeyin" diye konuştu.
 
 
 

Üye OlÜye Girişi