'Seks yapmadı' diye kız arkadaşını döven gence rehabilitasyon

 

Sevglililer Günü'nde akşam yemeği sonrası otel odasında yatma teklifini redden kız arkadaşına şiddet uygulayan genç rehabilitasyon tedavisi görecek

03.03.2016
Yazı Boyutu:  
İngiltere'nin başkenti Londra'da geçtiğimiz Sevgililer Günü'nde seks yapmayı reddettiği için kız arkadaşına şiddet uygulayan genç, hapse girmekten kurtuldu. 

The Metro'nun haberine göre; Rhys Weatherburn, sevgilisi Shannon Fidge ile Sevgililer Günü'nde romantik bir gece geçirmek için lüks bir otelde yer ayırttı.

Ancak hiçbir şey 20 yaşındaki gencin planladığı gibi gitmedi ve çift akşam yemeği yüzünden tartıştı. 

Bunun üzerine Weatherburn, yatmak üzere hazırlanan sevgilisini "Oteldeyiz, sevişeceğiz" dedikten sonra kolundan tutarak sert bir şekilde yatağa itti. 

OTEL MÜŞTERİLERİ GÜVENLİK ÇAĞIRDI

Fidge'in çığlıklarını duyan bazı müşteriler güvenliğe haber verdi. Akabinde Weatherburn, geceliği 320 pound olan otelden çıkarılırken, bir pencereye zarar verdi.  

Yargıç Spiros Elia, Weatherburn'ün beyanlarını esas alarak, daha önce suç kaydı olmadığını da hesaba katıp genç adama 200 pound ceza ve 40 gün rehabilitasyon ile birlikte kamu hizmeti zorunluluğu getirdi.  

Yargıç Elia, "İyi bir insansın ama bu çok çok ciddi bir suç ve hapis cezası ihtimali çok yüksekti. İstediğin zaman seks yapma gibi Tanrı vergisi bir hakkın yok. Birçok probleminin kaynağı olan alkol ile mücadelende başarılar" dedi.    

Üye OlÜye Girişi