Şirketi konkordato ilan etti, boşandığı eşine döndü

 

Okan Kurt'un ortağı olduğu Martaş Group'un konkordato ilan ettiği haberleriyle birlikte birsüre önce boşandığı ünlü şarkıcı Demet Akalın'la barıştığı haberi gündeme aynı anda düştü.

29.11.2018
Yazı Boyutu:  
Yönetiminde Okan Kurt ve babası Abdi Kurt'un bulunduğu Martaş Group, Mersin 1. Asliye Ticaret Mahkemesi'ne başvurarak konkordato ilan etti.

Demet Akalın'ın 6,5 yıllık eski eşi Okan Kurt ve ailesinin yönetim kurulunda bulunduğu Martaş Lojistik'e birkaç ay önce haciz gelmişti.Sözcü'den Derin Gökçe'nin haberine göre TIR'ları haczedilen şirket, Mersin 1. Asliye Ticaret Mehkemesi'nin 2018/738 kararına göre konkordato ilan etti.

Şirketin konkordato ilan eden firmaları şöyle:

— Ens İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,

— Mar Dış Tic ve Lojistik Lilited Şirketi,

— Markon Lojistik ve Taşımacılık Limited Şirketi,

— Marmer Petrol Ürünleri Otomotiv Nakliye İnşaat Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,

— Marmer Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi,

— Martaş Nakliyat Turizm İnşaat Tarım Ürünleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,

— Martaş Uluslararası Taşımacılık İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi

OKAN KURT, DEMET AKALIN İLE BARIŞTI

Ortağı olduğu Martaş Lojistik'in  konkordato istediği  haberlerinin basına yansıdığı gün altı buçuk yıllık evliliklerini tek celsede bitirerek boşananan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti çıktıkları Paris seyahatinde barıştıkları haberi gündeme düştü. Barışma haberlerinden sonra magazin programına telefonla bağlanan Okan Kurt, "10 günde her şeyi düzelttik" dedi

Çiftin barışma haberini ise kızları Hira Kurt, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyurdu.

"10 GÜNDE HER ŞEYİ DÜZELTTİK"

Barışma sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Okan Kurt, canlı yayında şunları söyledi: "Yurt dışına gittik daha rahat ederiz diye 10 günde her şeyi düzelttik. Bizi rahat bırakırlarsa eşimle barışacağız. Çok zor dönemler geçirdik ailecek, ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini düşünüyorum. İkna etmek için ne yaptın? Bir şey yapmama gerek yok biz oraya rahat hareket edebilmek için gitmiştik.

Kızım barıştığımızı ilan etti zaten. Hira bakıcısına 'annemle babam yurt dışına gidip bana kardeş yapsınlar' diyormuş.Henüz aynı evde yaşamıyoruz""ANNEM VE BABAM TATİLE GİTTİ"

Geçtiğimiz Eylül ayında 6 buçuk yıllık ilişkilerinin bitirerek, hayranlarını üzen Demet Akalın ve Okan Kurt çifti barıştı. Barışma haberini ise küçük kızları Hira Kurt'tan geldi. Kurt sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "Annem ve babam tatile gitti. Havaalanındalar bana oyuncak alınca gelecekler." dedi.
Üye OlÜye Girişi