Ülkücü Ümit Can'ın abisinden ölüm tehditleri: Önce Müge Anlı

 

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi uyuşturucudan tutuklu Ümitcan Uygun'un ağabeyi öncelikli hedef olarak belirlediği birçok cinayeti çözen başarılı televizyoncu Müge Anlı ve kardeşine yanlış yapan kim varsa bedelini hayatlarıyla ödeteceğini ileri sürdü.

20.01.2021
Yazı Boyutu:  
Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve özendirmek suçundan tutuklanan Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi  Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medya hesabından ölüm tehditlerinde bulundu.

Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli olan Ümitcan Uygun, sosyal medya hesabında uyuşturucu kullandığı görüntülerini paylaşması sonrası 'Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Kullanılmasını Alenen Özendirmek' suçundan  babasıyla birlikte gözaltına alınmıştı. Çıkarlıdığı mahkemede  Ümitcan Uygun tutuklanarak cezaevine gönderilmiş, babası ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.AKP Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin posterleri eşliğinde ve sahip olduğu silahlarla pozlar veren, bir kadınla uyuşturucu kullanırken çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Ümitcan Uygun'un ağabeyi ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile ölüm tehditleri savurdu. Ağabey Uygun, paylaşımlarında önce hedefe ATV'nin başarılı sunucusu  Müge Anlı'yı koydu.

Paylaşımlarda, "Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı bunu sen de tadacaksın! Kardeşime kim yanlış yaptıysa hepsi bedelini hayatlarıyla ödeyecek. Yazan baba yürekliler var, hepinizi keserim. Bana öyle kabadayılık yapmayın. Ümitcan'ın hakkını kimseye yedirtmeyeceğim. Herkes canıyla da olsa alacak. Göreceksiniz, ağabeyi onu yalnız bırakmıyor" gibi ifadeler kullanıldı. 

SOSYAL MEDYADA MÜGDE ANLI'YA DESTEK

Ümitcan Uygun'un ağabeyinin tehdit mesajlarından sonra sosyal medyada oluşturulan  #MugeAnlı hasthagına  yüzlerce tepki yağdı.


Yanıtları göster
Hatırlatırım Umitcan da tiktokta yayın açıyordu ve insanlar buna para bağışlıyordu. Ülkede akıllı insan cok(!)
Yanıtları göster
Yanıtları göster
adlı kişiye yanıt olarak
Ümit Can Uygun kendi elleriyle oltaya düştü
ümit Can Uygun Aleyna tilki ye tecavüz etti mi? kendisinden sperm örnekleri alındıktan sonra belli olacak bugün gözaltına alınma sebebi ise uyuşturucu madde ...
youtube.com
1
KAZETE)


Üye OlÜye Girişi