Ünlü falcıya göre: Başkanlık referandumundan HAYIR çıkacak

 

Hong Konglu falcı Priscilla Lam, son kehanetlerini CNN International'a anlattı. Trump'ın seçimi kazanacağını bildiği belirtilen Lam'a göre Erdoğan referandumda umduğunu bulamayacak.

28.01.2017
Yazı Boyutu:  
Donald Trump’ın geçen 8 Kasım’da yapılan başkanlık seçimlerini kazanacağı kehanetinde bulunan Hong Konglu falcı Priscilla Lam, CNN International’a haber oldu. 


ABD Başkanı Donald Trump’ın iyi bir başlangıç yapacağını ve 2017 sonunda zor günler yaşayacağını varsayan dünyaca ünlü falcı Priscilla Lam, Rusya Devlet Başkanı Putin’in ise güçlenerek yoluna devam edeceğini söyledi. 

CNN’nin haberine göre Priscilla Lam, bu kez Rusya, Almanya ve Filipinler liderlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da falına baktı. RUSYA DEVLET BAŞKANI VLADİMİR PUTİN: “Ejderha güçlüdür ve her yere gidebilir. Suda yüzebilir, havada uçabilir. Coşkuyla doludur. Bu da Putin’in doğduğu gündeki astrolojik güneş işaretiyle birleşince, onu iyi düşünen güçlü bir lider haline getiriyor. Putin için iyi bir yıl olacak. 2017’nin ikinci bölümündeki metal elementi ise hem Putin için hem de Rusya için para anlamına geliyor. Rusya ekonomisi büyüyecek.”ABD BAŞKANI DONALD TRUMP: “Ateş köpeğinin karakteristiği aşırı güvendir ve meseleleri enikonu düşünmeden hızla hareket etme eğilimindedir. Başkan Trump’ın doğduğu günün astrolojik işareti ise toprak. Yılın ikinci yarısındaki metal elementi, dünyayı istikrarsızlaştırıyor. Hava ısındığında Trump için iyi olacak. Bu dönem ABD Başkanlığı’ndaki balayına karşılık geliyor. Fakat sonbahar ve kış geldiğinde zorluklarla karşılaşacak. Protestolar patlak verecek.”CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN: At yılında dünyaya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementi su. Bahar bu grup için hiç de iyi çıkmayacak. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır. Erdoğan, güçlerini artırmayı hedefleyen Nisan referandumunu kaybedecek. Erdoğan’ın gözleri, insanlardan çok fazla destek görmediğini açık ediyor. Ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak.

DİĞER LİDERLERLam, at yılında dünyaya gelen Almanya başbakanı Angela Merkel’in ise tüm eleştirileri alt ederek, seçimlerde başarılı olacağını öngörüyor. Doğum günündeki tahta unsuru, Merkel’i yufka yürekli yapan şey! Bu onun göçmen politikalarındaki yaklaşımını açıklıyor.Uyuşturucuyla mücadele politikaları dünyanın tepkisini çeken Filipinler lideri Rodrigo Duterte, horoz yılında dünyaya geldi. Gelecek yıl da horoz yılı. Bu nedenle Lam’a göre; Duterte, muhaliflerinin eleştirilerine maruz kalmayı sürdürecek. Kısaca onun için gelecek yıl horoz dövüşüyle geçecek.Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in astrolojik işareti ateş. Yılan yılında doğan Jinping için horoz yılı çifte şansa karşılık geliyor. Lam, Çin’in Jinping liderliğinde daha fazla para kazanacağını söyledi.Üye OlÜye Girişi