Ünlü yıldız  gün be gün eriyor: 37 kiloya düştü

 

Beyazperdenin dünyaca ünlü yıldızı Angelina Jolie hakkında tüyler ürperten bir iddia ortaya atıldı

13.04.2016
Yazı Boyutu:  
ABD'li sinema oyuncusu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie hakkında tüyler ürperten bir iddia ortaya atıldı. National Enquirer dergisinin haberine göre 40 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie; kanser ve anoreksiya bulumia yüzünden ölmek üzere.

National Enquirer dergisi Jolie'nin her geçen gün giderek eridiğini şu anda ise neredeyse 37 buçuk kilo kaldığını ileri sürdü. Dergi iddialarına kanıt olarak ise Jolie'nin geçen ay Yunanistan'da mültecileri ziyareti sırasında çekilen fotoğraflarını gösterdi.

AÇIKLAMA GELMEDİ

Derginin iddiasına göre, Jolie'nin eşi Brad Pitt de "Eğer sağlıklı beslenmeye başlamazsan senden boşanırım" diye tehditlerde bulunuyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in sözcülerinden ise bu konuda herhangi bir açıklama gelmedi.

ABD magazin basınında ise National Enquirer'ın neredeyse her yıl bu tür iddiaları tekrarladığı yolunda haberler yer aldı.

Jolie'nin gençlik yıllarında anoreksiya yüzünden sürekli hasta olduğu hatırlatıldı. Hatta yıldızın 2014 yılında bu yüzden hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındığının da altı çizildi.

Angelina Jolie'nin dikkat çekici kilo kaybı annesi Marcheline Bertrand'ı 2007 yılında kaybetmesinden sonra başladı.

Kendisinde de kansere yol açan bir gen olduğunu öğrenen Jolie, yumurtalıklarını ardından da iki göğsünü aldırdı. Dergi daha önce de Jolie hakkında benzer iddialarda bulunmuştu.

Üye OlÜye Girişi