Uzaklaştırma kararını ihlal eden  adam, eski sevgilisini feci şekilde dövdü

 

Marmaris'te bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan olayda, Engin Ceylan'ın eski sevgilisini defalarca yumrukladığı belirlendi. Görüntüler, sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı. Genç kız ise savcılığa suç duyurusunda bulundu.

28.03.2021
Yazı Boyutu:  
Türkiye'nin bitmek bilmeyen sorunu olan kadına yönelik şiddet, bu kez Muğla'da ortaya çıktı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 3 ay önce meydana gelen olayda, Engin Ceylan'ın eski sevgilisi B.Ö.'yü darbettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Engin Ceylan isimli şahıs çatal fırlattığı sevgilisini defalarca yumrukluyor.

Habertürk’ten Emrah Doğru’nun haberine göre olayda, yemek yedikleri sırada Engin Ceylan’ın kadının yüzüne çatal fırlattığı, ardından da B.Ö.'yü yumrukladığı görülüyor. Devamında ise Engin Ceylan’ın kadına bağırarak bir şeyler söylerken kadının kendisini korumaya çalıştığı da görüntülere yansıyor.

Görüntünün ardından ise sosyal medyada #EnginCeylanTutuklansın hastagi ile tepkiler çığ gibi büyüdü.

UZAKLAŞTIRMA KARARINI İHLAL ETTİ

Öte yandan olaydan sonra savcılığa giden B.Ö'nün daha sonra şikayetini geri çektiği belirtildi. B.Ö'nün tekrar şikayetçi olunca, Ceylan hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı çıkarıldığı öğrenildi. Şahsın, bu kararı ihlalden de 3 gün hapis cezasına çarptırıldığı kaydedildi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Sosyal medyada yer alan görüntülerin ardından ise genç kız, savcılığa gidip tekrar suç duyurusunda bulundu.

BAŞSAVCILIK AÇIKLAMA YAPTI

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Marmaris ilçesinde ikamet eden Mağdur B.Ö isimli bayanın, şüpheli E.C isimli erkek şahıs tarafından darp edildiğine ilişkin görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığı, Ancak söz konusu görüntülerin güncel olmadığı, magdur B.Ö isimli bayanın erkek arkadaşı olan E.C tarafından daha önceden darp edildiği, bu görüntüler ile ilgili darp olayı nedeniyle Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığımızca daha önceden şüpheli E.C hakkında soruşturma yapıldığı, soruşturmanın titizlikle yürütüldüğü hususu, kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Üye OlÜye Girişi