Yavuz Bingöl: CHP'nin solu benim sağıma denk geliyor

 

Yavuz Bingöl, Derya Köroğlu'nun CHP eleştirisi ile ilgili açıklama yaptı.

1.09.2018
Yazı Boyutu:  
Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu'nun görüşlerine katıldığını belirten  Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranı sanatçı Yavuz Bingöl, "10 seçimden yenilgiyle çıktılar. Asıl sorun şu; CHP'nin solu, benim sağıma denk geliyor" dedi.

Yavuz Bingöl, Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu’nun Sabah’ta yayınlanan röportajıyla ilgili konuştu.Derya Köroğlu, Sabah gazetesine röportaj vermiş ve Köroğlu, Sabah'ın sözlerini cımbızlayarak aldığını söyleyerek tepki göstermişti. Bunun üzerine Sabah, Köroğlu'nun CHP ile ilgili açıklamalarını röportajdan çıkarmak istediğini iddia etmişti, daha sonra bu kısımları yayınlamıştı.

Sabah'tan İlker Gezici'ye konuşan Yavuz Bingöl, Köroğlu'nun CHP ile ilgili ifadelerinin arkasında durması gerektiği görüşünü dile getirdi.
"Ne kadar güzel söylemiş Derya Köroğlu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış" diyen Bingöl, devamında "Daha ne kadar değerlerini kaybedecekler farkında değiller. Partiyi yönetemeyenler, ülkeyi nasıl yönetecekler hiç anlamış değilim zaten" ifadesini kullandı.
Bingöl, sözlerini şöyle noktaladı:

"10 seçimden yenilgiyle çıktılar. Asıl sorun şu; CHP'nin solu, benim sağıma denk geliyor"


Üye OlÜye Girişi