Yolda karşılaştığı boşandığı eşini 9 kurşunla öldürdü

 

Kadın katliamlarının önüne geçilmiyor, dün de Kütahya'da polis merkezine yakın bir yerde 40 yaşındaki adam boşandığı eşini ruhsatsız tabancayla vurdu

11.01.2019
Yazı Boyutu:  
Kütahya'da, Maltepe Mahallesi Pilot Caddesi üzerinde bulunan Emniyet Müdürlüğü'nün yakınında İmirze S. (40),minibüsü ile Pilot Caddesi'nden geçtiği sırada boşandığı eski eşi Serpil E.'ı (35) gördü. Aracını durdurarak  Serpil E'nin önünü kesen İmirze S.  kısa bir tartışma sonrası, yanında taşıdığı ruhsatsız tabancayı çekip, 9 el ateş etti. Ardından da minibüsle olay yerinden kaçtı.

KATİL KOCA KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI

Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler silah sesi üzerine dışarı koştuklarında yerde kanlar içinde yatan Serpil E.'ı gördü. Hemen telsiz anonsu ile ambulans istendi ve kaçan minibüsün plakası tüm ekiplere bildirildi. S., İstasyon Caddesi üzerinde polisle girdiği kovalamaca sonucu yakalandı. Eski koca ile birlikte olayda kullandığı tabanca da ele geçirildi. İmirze S., Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

HASTANEYE KALDIRILDI AMA KURTARILAMADI

Ağır yaralanan Serpil E. ise ambulansla götürüldüğü Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. (Haber Türk)

Üye OlÜye Girişi